• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3901
  • Dodano: 2022-06-19 / 10:21
  • Komentarzy: 1

  Debiuty 59. KFPP: Opolanka Magdalena Meg Krzemień z nagrodą Anny Jantar

  Dziś nagroda im. Anny Jantar to też Karolinka - tyle że ceramiczna. Wręczana jest od 1984 roku. Podczas sobotnich koncertów Debiutów odebrała ją opolanka - Magdalena Meg Krzemień.


  Około godziny 23.30 w sobotę 18 czerwca rozpoczął się koncert Debiutów. Konkurs Debiutów to jeden ze znaków charakterystycznych Festiwalu w Opolu. Nie inaczej było podczas tegorocznej edycji! Jedną z faworytek była wczoraj 15-letnia Kaja Gniecioszek z piosenką "Głowa do góry", jednak publiczność zagłosowała na Wiktora Kowalskiego, a jury wybrało opolską piosenkarkę.

  W Debiutach nagrodę publiczności zdobył Wiktor Kowalski, który wykonał piosenkę "Co dzień". Z kolei głosami jury zwyciężyła - otrzymując nagrodę im. Anny Jantar - wywodząca się z naszego regionu Magdalena "Meg" Krzemień, wykonująca utwór "Od dzisiaj".

  - Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie wiem co powiedzieć. Chciałam podziękować przede wszystkim swoim rodzicom, ale także chłopakom z zespołu, że ze mną wytrzymują - mówiła ze sceny. To nie pierwsze sukcesy opolskiej wokalistki. O Magdzie zrobiło się głośno po jednej z edycji "The Voice of Poland", gdzie doszła do półfinału. Tegoroczna zwyciężczyni opolskich "Debiutów" wzięła też udział w innym programie talent show. W przerwanym z powodu pandemii "The Four. Bitwa o sławę" zajęła pierwsze miejsce.

  Zdjęcie (1/34)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-06-20 08:11:27 [94.254.177.*] id:1641951  
  lisek4321: Napisał postów [41], status [ ! Troll ! ]
  Gratki Krzemionka;-)

  Nick:
  Treść: