Drugi dzień koncertów oficjalnie rozpoczęła Natalia Zastępa z utworem "Wiesz jak jest". Natalia to zwyciężczyni zeszłorocznego konkursu Premiery. W opolskim amfiteatrze znów dopisała frekwencja.
Podczas pierwszego koncertu (Premiery) zaprezentowali się :
SONIA MASELIK "Tylko tu"
FILIP LATO "Lepiej mieć"
STANISŁAWA CELIŃSKA "Przytul"
MARIEN "Sama"
WOJTEK CUGOWSKI "Znowu będziemy się śmiać"
CHEMIA "Jednak jesteś"
ANKA "Z każdą chwilą złą"
BARTAS SZYMONIAK "Kochać naprawdę"
KAROLINA LIZER "Czysta woda"
SABINA SZEWCZYK "Arkadia"
Na scenie pojawił się też Krystian Ochman, zwycięzca Voice of Poland, a także tegoroczny reprezentant Polski na konkursie Eurowizji.
Pomiędzy koncertami odbędzie się obiecany Jubileusz 25-lecia pracy artystycznej Justyny Steczkowskiej połączone z 50-tymi urodzinami artystki. Z tej okazji zaplanowane jest muzyczno-teatralny recital w bardzo nowoczesnym wydaniu - jak zapowiadają organizatorzy.
W drugiej części sobotniego koncertu zobaczymy Debiuty. To jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów. Na scenie pojawią się wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W tym roku zaprezentują się:
KAJA GNIECIOSZEK - "Głowa do góry"
MARIE - "Babyhands"
MAGDALENA MEG KRZEMIEŃ - "Od dzisiaj"
WERONIKA SZYMAŃSKA - "Pióra"
BASIA GĄSIENICA GIEWONT - "Nie bede"
ANNA HNATOWICZ - "Naucz mnie żyć od nowa"
AMELIA DUBANOWSKA - "Ortygia", laureatka Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.
FRANCISZEK BARNOWSKI - laureat "Szansy na sukces"
WIKTOR KOWALSKI - laureat "Szansy na sukces" z dnia 22.05.2022
SSKJEGG - "Odżyję", laureaci konkursu Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu