Stal i MKS demolują swoich rywali w 3 lidze.

(Fot. Archiwum)

Oba zespoły wygrały różnicą pięciu bramek

Taką grę oraz skuteczność chcieliby co kolejkę oglądać kibice MKS-u Kluczbork oraz Stali Brzeg!
    W swoich wyjazdowych spotkaniach, obie ekipy pokazały pełnię swoich możliwości i pewnie wygrały swoje spotkania.

To zwycięstwo szczególnie ważne było dla MKS-u, który nadal jest niepewny swojego utrzymania. Jednakże, z taką grą, jak w wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Miedzi Legnica, mogą być o to spokojni. Wszystko zaczęło się już w 6 minucie, po trafieniu Adriana Błaszkiewicza, a goście jeszcze trafiali trzykrotnie do przerwy - a dokładnie uczynili to Marcin Przybylski, Tomasz Gajda i Dominik Lewandowski. Po 180 sekundach od rozpoczęcia drugiej połowy dublet ustrzelił Przybylski, a w 70 minucie po bramce Lucjana Zielińskiego było już 6:0. Gospodarzy było stać tylko na jedno trafienie - wynik meczu na 6:1 ustalił Kacper Klimkiewicz.

Zawodnikom z Kluczborka pomogła... Stal, która wygrała aż 5:0 z bezpośrednim rywalem o utrzymanie MKS-u, Piastem Żmigród. Na boisku rywala, prawdziwe show dał Damian Celuch, który ustrzelił klasycznego hat-tricka - otwierając wynik w 9 minucie, następnie w 36 i kompletując trójpak ustalił rezultat na 5:0 w 87 minucie. Między jego trafieniami, dublet uzbierał jego kolega z drużyny, Dominik Bronisławski - odpowiednio w 33 minucie z rzutu karnego i kwadrans przed końcem spotkania.