• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 11210
  • Dodano: 2022-06-05 / 20:15
  • Komentarzy: 1

  Za nami Dzień Sportu w Opolu. Pokazy, konkursy i niesamowita frekwencja

  Podczas Dnia Sportu zadbano zarówno o młodszych, jak i o starszych uczestników tego wyjątkowego wydarzenia. W programie znalazły się pokazy opolskich klubów sportowych, m.in. strefa sztuk walki, strefa moto, zdobywanie szczytów, zajęcia lekkoatletyczne, joga na tarasie, latino dance, animacje dla dzieci.


  W Dniu Sportu organizowanym przez Miasto Opole każdy znalazł coś dla siebie, a upalne słońce nie przeszkodziło dzieciom i dorosłym próbować swych sił w przeróżnych dyscyplinach. W niedzielne popołudnie można było nie tylko zobaczyć specjalnie zorganizowane pokazy, ale także spróbować swoich sił we wspinaczce, street workoucie czy zajęć lekkoatletycznych.

  Wewnątrz Toyota Parku przed sporą publicznością pokazali się opolscy judocy, karatecy i bokserzy. Oprócz sportowych atrakcji opolanie mogli skorzystać ze strefy gastro, która kusiła lodami, zapiekankami czy goframi.

  - Moje dzieciaki brały dziś udział w pokazach, a po wszystkim mamy umówione lody. Pogoda jest wspaniała, a na taką pogodę przydałoby się jeszcze ochłodzić. Uważam, że propagowanie zdrowego stylu życia w obecnych czasach jest wskazane. Na kąpiele w jeziorze jeszcze za wcześnie, chociaż kto wie czy jak się nie utrzyma taka pogoda to nie spróbujemy w najbliższym czasie - mówi jedna z uczestniczek wydarzenia.

  - Trenuję karate od kilku miesięcy, a dziś pierwszy raz rodzice mieli okazję zobaczyć mnie na macie. Lubię sport, a karate to dodatkowo nauka obrony i kultury, co jest bardzo ważne i my to pokazujemy - mówi uczestnik pokazu, podopieczny Opolskiego Klubu Karate Kyokushin.

  Równocześnie na boiskach rozgrywane były Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 3*3 w koszykówce oraz turniej piłkarski.  Zdjęcie (1/56)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-06-06 08:16:54 [31.0.41.*] id:1640798  
  wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
  Zdrowia i wytrwałości zawodnikom życzę.

  Nick:
  Treść: