• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2395
  • Dodano: 2022-06-03 / 17:28
  • Komentarzy: 0

  Ruszają przygotowania do 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki

  Telewizja Polska przejęła opolski amfiteatr. Przed każdym Krajowym Festiwalem Piosenki Polskiej opolski amfiteatr zmienia się nie do poznania. Już na trzy tygodnie przed imprezą rozpoczyna się montaż ogromnej sceny i pozostałych elementów dekoracyjnych.


  Na czas przygotowań i trwania festiwalu muzeum działające przy Narodowym Centrum Polskiej Piosenki pozostanie zamknięte. Nie będzie można też pozostawić swojego auta na tutejszym parkingu. "Utrudnienia festiwalowe" potrwają do 24 czerwca.

  - Już teraz zamknięty jest parking przy Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. Jednocześnie wprowadzony został zakaz wjazdu autobusów na ul. Barlickiego. Od 17 czerwca do 22 czerwca zamknięty będzie odcinek ul. Barlickiego do posesji numer 17, za wjazdem na bulwar Karola Musioła - informuje Adam Leszczyński, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Opola.

  31 maja rozpoczęła się sprzedaż biletów na spotkania MEET&GREET z gwiazdami 59. edycji Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Pierwszymi w historii festiwalu artystami, którzy zaproszą swoich fanów na prywatne spotkania, będą: Justyna Steczkowska, Rafał Brzozowski oraz bracia Łukasz i Paweł Golec.

  W dalszym ciągu można też kupić bilety na dni koncertowe na wszystkie 4 dni.

  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".