• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2930
  • Dodano: 2022-06-02 / 07:00
  • Komentarzy: 0

  Poważna kolizja w Zawadzkiem

  O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy kolizji na ulicy Opolskiej w Zawadzkiem. Po zderzeniu pojazdów jeden z nich przewrócił się na bok - pasażerom i kierowcom nic się nie stało.


  W środę 1 czerwca przed godziną 15.00 do strzeleckich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ulicy Opolskiej w Zawadzkiem. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży, w tym jeden zastęp straży pożarnej z JRG Strzelce Opolskie oraz jeden OSP Zawadzkie. Ponadto konieczne było wsparcie strzeleckiej drogówki.

  - Po dojeździe na miejsce Kierujący Działaniami Ratowniczymi ustalił, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego jeden z nich przewrócił się na bok. Trzy osoby podróżujące pojazdami opuściły je z pomocą świadków zdarzenia przed naszym przybyciem, nie wymagały pomocy medycznej. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, zakręceniu LPG w jednym z nich oraz sorpcji wyciekających płynów. Na czas prowadzonych działań DW901 była całkowicie zablokowana - relacjonują strażacy ochotnicy z OSP Zawadzkie.

  Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustala policja.

  Zdjęcie (1/2)

  (Fot. OSP Zawadzkie)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".