• Wyświetleń: 654
    • Dodano: 2022-05-30 / 07:41

Dreman zwycięstwem kończy ligowe zmagania

Już od dłuższego czasu Opolnie mieli zagwarantowaną czwartą lokatę w tabeli

Koniec bardzo dobrego sezonu Dremanu Opole Komprachcice. Podopieczni Jarosława Patałucha w ostatnim spotkaniu sezonu, pieczętującym czwartą lokatę w tabeli, pokonali AZS UW Wilanów 5:2.

Miejscowi otworzyli spotkanie najlepiej jak mogli - Tomasz Lutecki wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Niestety, już pięć minut później było 1:1, po trafieniu Michała Rabeja. Ten sam zawodnik ustrzelił dublet niecałe 180 sekund później i to goście prowadzili przez prawie 10 minut. Na szczęście, Andre Luiz wyrównał na 2:2 i tym wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie spotkanie mocno się zaostrzyło, a ostatecznie z czerwoną kartką spotkanie zakończyło aż czterech zawodników, lecz w najważniejszej kwestii, czyli bramkach, istnieli już tylko zawodnicy Dremanu. Na prowadzenie Opolan wyprowadził Nuno Chuva, następnie podwyższył wchodząc do elitarnego "Klubu 100" bramek w ekstraklasie Lutecki, a wynik w 35 minucie ustalił Szypczyński.

Dreman Opole Komprachcice - UW Darkomp Wilanów 5:2 (2:2)
    Bramki: 1:0 Lutecki 1'., 1:1 Rabiej 6', 1:2 Rabiej 9', 2:2 Luiz 17', 3:2 Chuva 27', 4:2 Lutecki 32', 5:2 Szypczyński 35'