• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2006
  • Dodano: 2022-05-25 / 12:20
  • Komentarzy: 0

  Jechał z żoną na załadunek towaru - był kompletnie pijany

  Wezwani na miejsce funkcjonariusze policji z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu wykonali badanie alkomatem, które potwierdziło obecność alkoholu w wydychanym powietrzu na poziomie 1,68 promila. Kierowca został doprowadzony na komisariat w celu przeprowadzenia dalszych czynności.


  We wtorek 24 maja podczas działań kontrolnych prowadzonych na punkcie wagowym w miejscowości Reńska Wieś, inspektorzy z kędzierzyńsko-kozielskiego oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Opolu zatrzymali do kontroli pojazd typu BUS.

  - Kierowca samochodu razem z żoną jechał na załadunek towaru. W pojeździe wyraźnie wyczuwalna była woń alkoholu. Wezwani na miejsce funkcjonariusze policji z KPP w Kędzierzynie-Koźlu wykonali badanie alkomatem, które potwierdziło obecność alkoholu w wydychanym powietrzu na poziomie 1,68 promila - informuje opolski WITD.

  Kierowca został doprowadzony na komisariat w celu przeprowadzenia dalszych czynności.

  Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie ma przyzwolenia na alkohol za kierownicą! Pijany kierowca to potencjalny zabójca! Już nawet niewielka ilość wypitego alkoholu wpływa na czas reakcji kierującego pojazdem. Pijany kierowca stwarza śmiertelne zagrożenie na drodze, dlatego nie ma przyzwolenia na alkohol za kierownicą!

  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. WITD Opole)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".