• Wyświetleń: 969
    • Dodano: 2022-05-23 / 07:24

Red Devils zabiera zwycięstwo Dremanowi w ostatniej minucie meczu

Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Tomasz Lutecki

Ostatnie spotkanie wyjazdowe w sezonie 2021/2022 na remis! Dreman Opole Komprachcice tylko zremisował z Red Devils Chojnice na parkiecie rywala 3:3.

Mecz od początku był otwarty i obie ekipy szukały drogi do bramki. Red Devils byli pewni utrzymania, natomiast Dreman czwartego miejsca, więc żadna z drużyn nie miały nic do stracenia, ale to goście trafili jako pierwsi, za sprawą Tomasza Luteckiego. Gospodarze do końca pierwszej połowy już nie odpowiedzieli i do przerwy schodzili ze stratą jednej bramki.

Za to byli skuteczniejsi w drugiej połowie, gdzie na 1:1 trafił Świtoń, co tylko dodało emocji widowisku, Odpowiedział w 33 minucie Lutecki, 120 sekund ponownie na remis strzelił Świtoń, lecz na 3:2 dla Dremanu, kompletując hat-tricka znalazł drogę do bramki król strzelców rozgrywek. Wydawało się, że Opolanie wyjdą z tego meczu zwycięsko, ale w ostatniej minucie Pastars zapewnił punkt graczom z Chojnic.

Red Devils Chojnice - Dreman Opole Komprachcice 3:3 (0:1)