• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1735
  • Dodano: 2022-05-22 / 11:06
  • Komentarzy: 0

  Wypadek na trasie Namysłów- Kowalowice

  Do wypadku dwóch samochodów osobowych doszło w sobotę na trasie Namysłów- Kowalowice. Do działań zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej i Zespół Ratownictwa Medycznego.


  W sobotę 21 maja około godziny 18.00 do namysłowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych na trasie Namysłów - Kowalowice. Do działań zadysponowano w sumie trzy zastępy straży pożarnej, w tym 2 zastępy JRG PSP Namysłów oraz 1 zastęp OSP Kowalowice. Ponadto na miejsce zdarzenia wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego i patrol policji.

  Samochodami podróżowało w sumie 7 osób. Po dojeździe na miejsce służb ustalono, że kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się kierowcy volkswagena i doszło do zderzenia. W wyniku zderzenia samochodów, jeden z pojazdów dachował. Na szczęście podróżujący mieli dużo szczęścia, ponieważ żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń.

  Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśnia policja.

  Zdjęcie (1/3)

  (Fot. KP PSP Namysłów)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".