• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 11744
  • Dodano: 2022-05-21 / 08:50
  • Komentarzy: 0

  Rockowe brzmienia na błoniach Politechniki Opolskiej

  Czwarty dzień koncertowy Piastonaliów upłynął pod znakiem rockowych brzmień. Na scenie grali Big Cyc, Happysad oraz Nocny Kochanek. Studentów i miłosników rocka ugościła na błoniach wspaniała pogoda.


  Błonia Politechniki Opolskiej wypełniły się wczoraj po brzegi fanami rocka. Oprócz studentów nie brakowało osób starszych czy całych rodzin z dziećmi. - To klasyka rocka i Piastonaliów, po prostu nie wyobrażam sobie, by tych zespołów mogło tu zabraknąć. Na koncert zabraliśmy rodziców, którzy mogli sobie powspominać młodość, a my również dobrze się bawimy - mówią studentki Politechniki Opolskiej.

  - Od kilku dni marzyłam, żeby pogoda dopisała bo chciałam zabrać na koncert moją 9 letnią córkę, która razem ze mną w domu słucha rocka, szczególnie króluje u nas Happysad. Pierwszy raz miała okazję posłuchać takiej muzyki na żywo, wracamy zadowoleni - mówi pani Aleksandra z Opola.

  Na scenie w piątek 20 maja pojawił się zespół Big Cyc, Happysad, a imprezę zamykał Nocny Kochanek, który schodził z błoni o północy. Mimo, że to koniec koncertów w ramach studenckiej wiosny, to święto jeszcze się nie kończy. Przed studentami równie atrakcyjna sobota, choć już bez wydarzeń muzycznych.

  Piastonalia zakończy kino samochodowe na drugim kampusie (sobota, godz. 21) z pokazem najlepszego polskiego filmu minionego roku pt. "Moje wspaniałe życie" z Agatą Buzek, którego akcja rozgrywa się w Nysie

  Zdjęcie (1/37)

  (Fot. Dżacheć)

  Szymon Godyla Szymon Godyla Szymon Godyla
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".