• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 6377
  • Dodano: 2022-05-21 / 08:10
  • Komentarzy: 0

  Zawodnicy gotowi do dzisiejszych walk! Za nami oficjalne ważenie uczestników

  Gala "Lewy Prosty Fight Night" to impreza dla miłośników sportów walki takich jak boks, MMA oraz K1. Start imprezy o godzinie 18:00, a w piątek wieczorem odbyło się oficjalne ważenie.


  W piątek o godzinie 18.00 zawodnicy oficjalnie stanęli na wagę oraz "face to face". Dziś czekają ich ciekawie zapowiadające się pojedynki. Nie zabraknie znanych sylwetek.

  Na początku sobotniej gali zobaczymy trzy walki w formule boksu olimpijskiego. W karcie walk zaplanowano 9 pojedynków. W walce wieczoru w formule MMA zawalczy Dawid "JOCKER" Ćwik z Adamem "Brodą" Rumińskim, natomiast w boksie zawodowym zmierzą się Piotr Marek vs. Piotr Ćwik czyli starcie PITEK vs. BUBU. W formule MMA zobaczymy natomiast walkę Michała "Pazdana" Zieleniewskiego z Kubą Walczykiewiczem.

  Na karcie walk znajdują się również mocni i waleczni lokalni zawodnicy, którzy dadzą z siebie wszystko aby dobrze zaprezentować się przed własną publicznością

  Dodatkową atrakcją całej gali będą występy raperów. Na scenie z mikrofonem wystąpi: KaeN, Intruz, Dedis, Młody AZF oraz Dawid Obserwator. Galę skomentują Artur "Kornik" Sowiński i Rafał Pawlak. Galę Lewy Prosty skomentuje Artur "Kornik" Sowiński!


  Zdjęcie (1/19)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".