• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2197
  • Dodano: 2022-05-20 / 10:59
  • Komentarzy: 0

  Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej w powiecie głubczyckim

  Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartek 19 maja w Ludmierzycach w powiecie głubczyckim na drodze wojewódzkiej nr 420. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z drzewem zginął 66-letni kierowca.


  W czwartek 19 maja około godziny 14:00 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego w Ludmierzycach w powiecie głubczyckim. Według zgłoszenia, samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Pojazdem podróżował tylko kierowca.

  Na miejsce wypadku wezwano 5 zastępów straży pożarnej, w tym 3 zastępy straży pożarnej z JRG w Głubczycach i po jednym z OSP Kietrz i OSP Dzierżysław. Ponadto śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i Zespół Ratownictwa Medycznego.

  Niestety, pomimo wysiłku ratowników nie udało się uratować kierowcy, lekarz będący na miejscu zdarzenia potwierdził jego zgon. Według wstępnych ustaleń policji przyczyną wypadku mogło być zasłabnięcie kierującego hondą 66-latka. Dokładne okoliczności są wyjaśniane pod nadzorem prokuratury.

  Zdjęcie (1/3)

  (Fot. KP PSP Głubczyce )

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".