• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1861
  • Dodano: 2022-05-16 / 19:38
  • Komentarzy: 0

  Opolanie mogą zdecydować co znajdzie się na planszy MONOPOLY OPOLE. Trwa głosowanie

  (Fot. Dżacheć)

  Pierwszym polem o najwyższej wartości na planszy gry MONOPOLY OPOLE będzie opolski Amfiteatr. O tym, jakie miejsce lub obiekt będzie drugie pod względem wartości, możecie zdecydować w głosowaniu internetowym.


  Wystarczy do 23 maja na stronie internetowej miasta wskazać jedną spośród 21 propozycji. Wygra obiekt, który uzyska największą ilość głosów! Opolanie głosujący na swoją propozycję mogą wybrać m.in. Ratusz, Wyspę Bolko, Opolską Wenecję, Muzeum Wsi Opolskiej czy Park 800-lecia.

  - Już jako dziecko grałem i stąd ta satysfakcja dziś. Cieszę się, że tak popularna rodzinna gra, która dodatkowo uczy podstaw biznesu będzie miała swoją opolską edycję. Cieszę się, że będę mógł teraz kupić kilka nieruchomości w Opolu - mówi prezydent miasta Opola, Arkadiusz Wiśniewski.

  Gra będzie miała oryginalną, dedykowaną szatę graficzną pudełka oraz planszy. Pola z nazwami ulic czy dworcami, które znamy z klasycznej wersji MONOPOLY, zostaną zamienione na lokalne instytucje, podmioty gospodarcze i atrakcje. Zmodyfikowane zostaną również karty szansy czy "Kasa Społeczna". Na kartach do gry znajdziemy ciekawe treści związane z Opolem, życiem jego mieszkańców i historią.

  - Ideą planszy jest przeniesienie głównych miejskich atrakcji na pola planszy. Dzięki uprzejmości przedstawicieli miasta, dziś będziemy zwiedzać Opole i decydować, co sprawi, że mieszkańcy będą mieli uśmiech na twarzy grając w MONOPOLY OPOLE - mówi Szymon Guz, Winning Moves Polska.

  Pierwszym polem o najwyższej wartości na planszy gry MONOPOLY OPOLE będzie opolski Amfiteatr. O tym, jakie miejsce lub obiekt będzie drugie pod względem wartości, możecie zdecydować w głosowaniu internetowym.

  MONOPOLY Opole trafi do sklepów pod koniec 2022 r. Gra będzie dostępna w wybranych sieciach handlowych oraz Internecie. Przewidywany nakład to minimum 4 tys. egz.

  WEŹ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU - KLIK!

  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".