• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2286
  • Dodano: 2022-05-15 / 18:11
  • Komentarzy: 0

  Cały park AK w bańkach mydlanych!

  Kolejne kolorowe święto odbyło się w parku na osiedlu Armii Krajowej. Tym razem cały park opanowały bańki mydlane. Gościem specjalnym wydarzenia była uwielbiana przez najmłodszych bohaterka książkowa Kicia Kocia.


  Zabawa z bańkami mydlanymi cieszy się coraz większą popularnością, a kiedy Festiwal Baniek pojawia się w Opolu, zawsze przyciąga tłumy. Tym razem oprócz baniek, w parku pojawiła się uwielbiana przez dzieci Kicia Kocia. Impreza rozpoczęła się w niedzielę o 15.00 na tzw. Górce Śmierci na osiedlu Armii Krajowej.

  "Miksturę" na idealne bańki mydlane można przygotować samodzielnie. - Do ciepłej wody wlej płyn do mycia naczyń oraz glicerynę, którą można kupić w aptece. Glicerynę, która nadaje trwałość bańkom, można zastąpić łyżeczką cukru albo cukru pudru. Potem wystarczy wszystkie składniki powoli wymieszać i już można puszczać kolorowe bańki mydlane - słyszymy.


  - Myślę, że jest to bardzo fajna forma spędzania czasu. Dzieciaki świetnie się bawią, jest kolorowo, czego więc chcieć więcej? Warto też pamiętać, że takie wydarzenia są świetną alternatywą dla komputerów czy tabletów. Aktywny wypoczynek rodzica z dzieckiem, połączony z zabawą zawsze będzie najlepszym rozwiązaniem - mówi nam pan Marcin z Opola, który pod Górkę Śmierci przybył ze swoim 3-letnim synem.

  Wszyscy, którzy odwiedzają dziś park na osiedlu im. Armii Krajowej mogą zobaczyć pokazy puszczania ogromnych baniek, zakupić specjalny płyn, a także wziąć udział w eksplozji kolorów, polegającej na obsypywaniu siebie i swoich znajomych kolorowymi proszkami.

  Zdjęcie (1/38)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".