• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2655
  • Dodano: 2022-05-12 / 13:18
  • Komentarzy: 0

  Wypadek w Kolonowskiem. Wagon przygniótł pracownika. Lądował śmigłowiec LPR

  (Fot. OSP Kolonowskie)

  Podczas prac przy składzie wagonów poszkodowany został pracownik. Mężczyzna z urazem nóg został przetransportowany drogą powietrzną do szpitala.


  Do poważnego wypadku doszło dziś (12 maja) przed godziną 8.00 w Fosowskiem przy ul. Dzierżonia. Ze zgłoszenia wynikało, że podczas manewrów składu wagonów pod załadunek jeden z wagonów przygniótł pracownika. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, w tym 2 zastępy z JRG Strzelce Opolskie, zastęp druhów z OSP Kolonowskie, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję.

  Działania przybyłych na miejsce zdarzenia strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego z urazem kończyn dolnych do szpitala.

  Na tę chwilę nie wiadomo dlaczego ostatni z wagonów przygniótł mężczyznę. Sprawą zajmuje się policja ze Strzelec Opolskich.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".