• Wyświetleń: 1734
  • Dodano: 2022-05-12 / 10:00
  • Komentarzy: 1
  • Artykuł sponsorowany

  Market OBI przygotował specjalne atrakcje już na ten weekend!

  W maju, dokładnie dwadzieścia lat temu swoje wielkie otwarcie w Opolu miał market OBI. Jako jeden z niewielu na opolskim rynku marketów DIY wywołał niemałe poruszenie wśród mieszkańców. Do tej pory w sieci można znaleźć informacje pochodzące z 2002 roku dotyczące utrudnień w ruchu ulicą Budowlanych, związane z zainteresowaniem otwarciem sklepu. Jednak czy po 20 latach to wciąż ten sam market?

  Ideą sieci OBI jest zapewnienie odpowiednio dobranego asortymentu, który może być pomocny przy budowie, remoncie, czy urządzaniu domu i ogrodu. We wszystkich działaniach pamięta jednak o tym, że dom to nie tylko cztery ściany, a w centrum uwagi zawsze pozostaje klient i jego oczekiwania. Stąd też na przestrzeni lat OBI rozszerzyło swoją ofertę o szeroki wachlarz usług oraz z powodzeniem inspiruje klientów do zmian. Teraz nie tylko można zamówić towar z dowozem czy też przyciąć płyty meblowe na wymiar, ale również zaprojektować łazienkę lub kuchnię a także skorzystać z usług sprawdzonych fachowców od montażu. Specyficzny czas pandemii spowodował, że część zakupów na stałe przeniosła się w sferę online, ale i tu OBI potrafi zaskoczyć. Na swojej stronie udostępnia aktualną ofertę jak i inspiracje wnętrzarskie oraz projekty DIY. Można też samemu zaprojektować swoją kuchnię lub dobrać ogrodzenie w specjalnych planerach. Wszystko z myślą o jak najbardziej komfortowych zakupach.

  Nie może zatem dziwić, że tak ważne wydarzenie jak 20 urodziny market chce świętować ze swoimi klientami. W dwa weekendy maja, w dniach 12-14 oraz 26-28 w opolskim OBI czeka nas szereg atrakcji. Świętowanie rozpocznie się promocją marketową na produkty, które cieszą się zawsze ogromną popularnością. Będziemy mieli okazję spotkać się z przedstawicielami wiodących marek, którzy zaprezentują swój asortyment oraz z fachowcami przeprowadzającymi montaże. W tych dniach okazją będzie stworzenie projektu kuchni lub łazienki gratis u projektantów w markecie. Prawdziwa gratka czeka nas jednak w sobotę. Do każdych zakupów powyżej 300 zł otrzymamy piękny storczyk za 1 grosz a punktualnie o godzinie 14:00 rozpocznie się licytacja wybranych artykułów. Ceny wywoławcze zaczynają się już od 10 zł.

  Niewątpliwie w ten weekend warto odwiedzić OBI na ulicy Budowlanych i upolować majówkową okazję. Szczegóły promocji można znaleźć na www.obi.pl/sklep/opole,/b>


  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-05-13 00:33:55 [188.123.205.*] id:1638913  
  ombre: Napisał postów [18801], status [VIP] Reputacja
  Moc atrakcji to pellet po 1000 lub ekogroszek w tej cenie a tak to lipa jest.

  Nick:
  Treść: