• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1469
  • Dodano: 2022-05-09 / 12:24
  • Komentarzy: 0

  Dreman pewnie wygrywa na wyjeździe.

  (Fot. Dżacheć)

  Opolanie pokonali zespół z Białegostoku 7:3

  Pewna wygrana faworyta i zapewniona czwarta lokata. Dreman Futsal Opole, pewnie wygrywa z Słonecznym Stokiem Białystok 7:3, stawiając rywali w trudnej sytuacji w kontekście utrzymania się.

  Bardzo długo żadna ze stron nie mogła znaleźć drogę do bramki. W końcu, mimo lekkiej przewagi optycznej gości, jako pierwsi trafili miejscowi, którzy wyszli na prowadzenie dzięki bramce Skiepko. Jednak na przerwę Słoneczny Stok schodził na przerwę przegrywając, gdyż w końcu niemoc przełamał najpierw Vadym Ivanov, a następnie Kacper Glinka.

  Po zmianie stron wyrównał Skiepko, lecz to ponownie ruszyło ofensywne zapędy Dremanu. Strzelanie zaczął Tomasz Lutecki, a pozostałe cztery bramki padły w przeciągu siedmiu minut - najpierw z rzutu karnego trafił Fernandes, przez co zawodnicy z Białegostoku wycofali bramkarza, ale przyniosło to odwrotny skutek od zamierzonego - i rywali dobił najpierw bramkarz Dremanu - Dawid Lach, następnie Andre Luiz, a siódmą bramkę z rzutu karnego dla przyjezdnych strzelił Vini. Lecz to nie były wszystkie trafienia w spotkaniu - na otarcie łez dla gospodarzy w ostatniej minucie trafił Gryko, ustalając wynik spotkania.

  MOKS Słoneczny Stok Białystok - Dreman Opole Komprachcice 3:7 (1:2)

  Skiepko 16', 25', Gryko 40' - Iwanow 18', Glinka 20', Lutecki 27', Fernandes 31', Lach 33', Luiz 37', Vinicius 38

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".