• Wyświetleń: 1461
    • Dodano: 2022-05-09 / 12:24

Dreman pewnie wygrywa na wyjeździe.

Opolanie pokonali zespół z Białegostoku 7:3

Pewna wygrana faworyta i zapewniona czwarta lokata. Dreman Futsal Opole, pewnie wygrywa z Słonecznym Stokiem Białystok 7:3, stawiając rywali w trudnej sytuacji w kontekście utrzymania się.

Bardzo długo żadna ze stron nie mogła znaleźć drogę do bramki. W końcu, mimo lekkiej przewagi optycznej gości, jako pierwsi trafili miejscowi, którzy wyszli na prowadzenie dzięki bramce Skiepko. Jednak na przerwę Słoneczny Stok schodził na przerwę przegrywając, gdyż w końcu niemoc przełamał najpierw Vadym Ivanov, a następnie Kacper Glinka.

Po zmianie stron wyrównał Skiepko, lecz to ponownie ruszyło ofensywne zapędy Dremanu. Strzelanie zaczął Tomasz Lutecki, a pozostałe cztery bramki padły w przeciągu siedmiu minut - najpierw z rzutu karnego trafił Fernandes, przez co zawodnicy z Białegostoku wycofali bramkarza, ale przyniosło to odwrotny skutek od zamierzonego - i rywali dobił najpierw bramkarz Dremanu - Dawid Lach, następnie Andre Luiz, a siódmą bramkę z rzutu karnego dla przyjezdnych strzelił Vini. Lecz to nie były wszystkie trafienia w spotkaniu - na otarcie łez dla gospodarzy w ostatniej minucie trafił Gryko, ustalając wynik spotkania.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Dreman Opole Komprachcice 3:7 (1:2)

Skiepko 16', 25', Gryko 40' - Iwanow 18', Glinka 20', Lutecki 27', Fernandes 31', Lach 33', Luiz 37', Vinicius 38