• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 9467
    • Dodano: 2010-05-08 / 18:43
    • Komentarzy: 32

    Zjeżdżali na linie z wieży ratusza

    Zjeżdżali na linie z wieży ratusza

    (fot. Dżacheć)

    Zjeżdżali na linie z wieży ratusza

    Gościem specjalnym ostatniego dnia targów, była Martyna Wojciechowska.

    Mocnym akcentem kończyły się dziś X Międzynarodowe Targi Turystyczne. Odwiedzający mogli skorzystać z wielu atrakcji, m.in. zjazdu na linie z wieży opolskiego ratusza.

    Jak się okazało, chętnych było dużo więcej niż się spodziewano, dlatego szczęśliwców wylosowała Martyna Wojciechowska, która była dziś specjalnym gościem imprezy.

    Zobacz takze Na Górze Świętej Anny uczczono Narodowy Dzień Powstań Śląskich

    Wojciechowska opowiadała o Koronie ziemi czyli zdobyciu najwyższych szczytów na każdym kontynencie świata. Zdradziła także, że właśnie przygotowuje się do kolejnej wyprawy z cyklu "Kobieta na krańcu świata". Tym razem podróżniczka odwiedzi m.in. Japonię, Australię i Kubę. Na imprezie była także możliwość zdobycia autografu Wojciechowskiej.

    Niebanalną atrakcją ostatniego dnia targów turystyki była możliwość zjechania na linie z wieży ratusza wprost na bruk opolskiego rynku. Jak mówili amatorzy mocnych wrażeń, emocje nie mogą równać się z tymi, które towarzyszą podczas wspinaczki na sztucznych ściankach.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Zjeżdżali na linie z wieży ratusza
    Zjeżdżali na linie z wieży ratusza
    Zjeżdżali na linie z wieży ratusza
    Zjeżdżali na linie z wieży ratusza

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2010-05-13 13:22:08 [91.208.106.*] id:325251  
    aamyszkaa: Napisał postów [479], status [starszy pismak] Reputacja
    no no postarali sie

    Nick:
    Treść:
    2010-05-09 15:06:27 [89.101.228.*] id:323896  
    power raf: Napisał postów [508], status [pismak] Reputacja
    spoko kobieta z mega pasja szacunek za to kim jest i co robi tacy ludzie wiedza ze zyja na maxa i o to chodzi :D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-05-09 20:08:19 [83.30.211.*] id:323947  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    masz rację, fajna z niej babka
    2010-05-10 18:41:30 [109.243.238.*] id:324225  
    Rzywwy: Napisał postów [222], status [maniak] Reputacja
    Ja pamiętam ją z BigBrothera 1 z Januszem i Gulczasem:P
    2010-05-10 15:44:38 [83.4.246.*] id:324146  
    ripper132: Napisał postów [283], status [maniak] Reputacja
    ekstra bylo;d

    Nick:
    Treść:
    2010-05-09 01:29:50 [109.243.224.*] id:323807  
    Piotrek83: Napisał postów [201], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Mocnym akcentem kończyły się dziś X Międzynarodowe Targi Turystyczne i jak zwykle po całej akcji

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-05-09 20:05:47 [80.54.180.*] id:323946  
    nieporuszony: Napisał postów [256], status [maniak] Reputacja
    dokładnie. może w radio opole zapowiadali ale kto tego słucha :P ja na szczęście byłem, mam autograf na książce i zdj z Martyną
    2010-05-09 19:17:43 [83.22.2.*] id:323925  
    Agatulka: Napisała postów [146], status [wyjadacz] Reputacja
    hehe prawie jak malpy:P

    Nick:
    Treść:
    2010-05-09 18:43:28 [83.22.205.*] id:323918  
    koralik_91: Napisała postów [126], status [wyjadacz] Reputacja
    Taa jak zwykle piszą o czymś po fakcie...

    Nick:
    Treść:
    2010-05-09 14:45:40 [77.252.18.*] id:323892  
    Bzdury: Napisał postów [267], status [maniak] Reputacja
    Pavulans - ona nie musi ci sie podobac, ani ty jej

    Nick:
    Treść:
    2010-05-09 08:36:33 [77.252.18.*] id:323825  
    pavulans: Napisał postów [1995], status [Szycha] Reputacja
    Wojciechowska - Brzydal!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2010-05-09 08:54:22 [83.22.250.*] id:323828  
    LUSSI: Napisał postów [642], status [rozpisany/na] Reputacja
    Pavulans-też Brzydal!!!
    2010-05-09 09:28:49 [79.191.86.*] id:323831  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    wiadomo żydówki są brzydkie
    [-1]
    2010-05-09 11:33:37 [83.22.98.*] id:323860  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Nie brzydka, tylko orginalna
    2010-05-09 12:32:00 [212.183.140.*] id:323873  
    Marl: Napisał postów [575], status [rozpisany/na] Reputacja
    Wlasnie ze fajna babka z niej !!!!A kazdy wyglada jak wyglada ...patrz na siebie !!!!
    [1]
    2010-05-09 14:33:24 [77.252.18.*] id:323887  
    pavulans: Napisał postów [1995], status [Szycha] Reputacja
    Ta i na pewno jej dziecko kiedyś podziękuje że zamiast z nią siedzieć w domu i poświęcać jej czas, to ona realizowała swoje ego! A ja może i brzydal,ale w TV mnie nie zobaczysz! :DD
    2010-05-09 14:43:39 [77.252.18.*] id:323890  
    Bzdury: Napisał postów [267], status [maniak] Reputacja
    ona nie musi ci sie podobac, ani ty jej...
    2010-05-09 10:25:22 [77.115.193.*] id:323839  
    radotom: Napisał postów [1859], status [Szycha] Reputacja
    piszą zawsze po imprezie a zjechałbym sobie

    Nick:
    Treść:
    2010-05-09 10:02:58 [178.42.225.*] id:323836  
    ada: Napisał postów [611], status [rozpisany/na] Reputacja
    jaka bajka.... :) czemu ja nic o tym nie widzialem...? Fuck

    Nick:
    Treść:
    2010-05-08 22:46:37 [87.204.110.*] id:323756  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Ale Wojciechowska się "skiepściła"!Na zdjęciu wygląda podobnie jak Kozidrak!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-05-09 08:31:01 [83.22.250.*] id:323824  
    LUSSI: Napisał postów [642], status [rozpisany/na] Reputacja
    E no,nie obrażaj Beaty,przecież Kozidrak jest jak wino.
    2010-05-08 21:41:51 [83.22.246.*] id:323740  
    LUSSI: Napisał postów [642], status [rozpisany/na] Reputacja
    Całkiem ładne te kamieniczki na rynku i w okolicach.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2010-05-08 22:01:23 [83.22.98.*] id:323745  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Rynek w Opolu jest piękny, to trzeba przyznać.
    2010-05-09 00:52:06 [83.30.35.*] id:323798  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    Ooo właśnie,urok kamienic jest nie do przebicia.
    2010-05-09 01:36:11 [188.33.78.*] id:323813  
    Maro1988: Napisał postów [250], status [maniak] Reputacja
    Całkiem fajna mamy Opolszczyzne.
    2010-05-09 01:35:05 [188.33.78.*] id:323811  
    Maro1988: Napisał postów [250], status [maniak] Reputacja
    Fajna sprawa takie coś.

    Nick:
    Treść:
    2010-05-08 20:10:38 [83.22.102.*] id:323719  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    pewnie co niektórzy musieli bieliznę zmienić po tak zjeździe...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-05-09 00:52:48 [83.30.35.*] id:323799  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    Jak zmienili to dobrze,gorzej jak nie mieli na co.
    2010-05-09 00:50:35 [83.30.35.*] id:323797  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    Bardzo ciekawa atrakcja,na pewno ciśnienie co niektórym poszło w górę.

    Nick:
    Treść:
    2010-05-08 19:26:01 [188.33.7.*] id:323713  
    zlo666: Napisała postów [1036], status [stały bywalec] Reputacja
    mogliby czesciej takie akcje robic...

    Nick:
    Treść:
    2010-05-08 19:19:10 [77.223.231.*] id:323712  
    Daewoo: Napisał postów [823], status [stały bywalec] Reputacja
    ja tak codziennie wychodzę z domu ;]

    Nick:
    Treść:
    2010-05-08 19:09:49 [77.255.66.*] id:323711  
    medion111: Napisał postów [91], status [rozkręcił się] Reputacja
    dawac wiecej zdięc tej ify

    Nick:
    Treść: