• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 5179
    • Dodano: 2010-05-06 / 17:06
    • Komentarzy: 10

    Jubileuszowe Targi Turystyki w Opolu

    Jubileuszowe Targi Turystyki w Opolu

    Z okazji jubileuszu targów przygotowano nawet tort.(Fot. Dżacheć)

    Już po raz dziesiąty zorganizowano w Opolu Targi Turystyki. Tegoroczne odbywają się pod hasłem "W stronę słońca.

    Do stolicy naszego województwa zjechało prawie 100 wystawców z wielu regionów świata, w tym tak egzotycznych jak Angola, Tunezja czy Albania. Trzydniowa impreza skupi także krajowych reprezentantów. Wiele atrakcyjnych turystycznie miast i gmin będzie prezentować Opolanom swoją ofertę. Organizatorzy duży nacisk położyli także na promocję samej Opolszczyzny, która zachęca m.in. do odwiedzenia krasiejowskiego Dinoparku.

    Zobacz takze Autostrada A4. Dwa zdarzenia. Poważne utrudnienia

    Specjalnym gościem imprezy będzie dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Pod jej czujnym okiem śmiałkowie będą mogli spróbować swoich sił w zjeździe na linie z wieży ratuszowej na plac rynku. W sobotę Wojciechowska pokaże także multimedialny zapis swoich wypraw.

    Sportowe maszyny zaprezentują motocykliści opolskiego Hawi Racing Team. A na targowej scenie: konkursy z nagrodami, pokazy karate, zespoły taneczne i muzyczne - wśród nich Sztywny Pal Azji.

    W trakcie trzech targowych dni poznamy również opolskie restauracje - ich kucharze zaprezentują swój kunszt. Odwiedzający będą mogli spróbować przygotowanych przez nich potraw z różnych krajów.

    Impreza zakończy się w sobotę około godziny 16.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Jubileuszowe Targi Turystyki w Opolu
    Jubileuszowe Targi Turystyki w Opolu
    Jubileuszowe Targi Turystyki w Opolu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2010-05-07 09:03:52 [87.206.75.*] id:323397  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Wczoraj poszliśmy z meżem ok 18tej, który pracuje do 17tej więc wcześniej nie może, ale o tej porze pooglądaliśmy tylko pozamykane budki a otwarte były tylko paszodajnie...Szkoda,że nikt nie pomyslał,ze są ludzie pracujący do popołudnia /: No cóż, ofert wakacyjnych trzeba będzie poszukac w internecie jednak.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2010-05-07 09:06:43 [87.206.75.*] id:323398  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    nie czytajcie słowa "który" bez sensu się tam zaplątało
    2010-05-07 09:26:50 [89.78.26.*] id:323402  
    kacisko: Napisał postów [2355], status [Szycha] Reputacja
    Dobra, nie będziemy czytali...
    2010-05-07 11:33:27 [217.197.69.*] id:323418  
    skejcior: Napisał postów [2], status [żółtodziób] Reputacja
    targi trwają 3 dni
    2010-05-07 13:54:01 [83.30.206.*] id:323450  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    + mentalność, pamiętam jak wielu ludzi patrzyło na mnie jak na głupka, gdy pomogłam wstać starszemu facetowi i dałam chusteczkę, bo przewrócił się i rozwalił sobie nos, to jak tu od nich wymagać pomocy w wypadkach gdzie są gorsze widoki, wolą stać, gapić się i nie mieszać, bo " po co mają ich potem ciągać jako świadków" usłyszałam
    2010-05-07 13:56:39 [83.30.206.*] id:323451  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    sorry nie tu miało być :( nic nie piłam a tak mi się pierniczy dzisaj:/ już nie pisze nic lepiej
    2010-05-06 19:35:33 [83.4.26.*] id:323270  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Ładne kwiatki..

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-05-07 08:49:10 [83.5.77.*] id:323388  
    NATALUSKA: Napisała postów [1570], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Też tak sądzę;)
    2010-05-06 21:12:47 [83.5.105.*] id:323288  
    matka1: Napisał postów [132], status [wyjadacz] Reputacja
    moze byc ciekawie

    Nick:
    Treść:
    2010-05-06 17:35:46 [194.29.180.*] id:323226  
    Ty_Wiesz_Kto: Napisał postów [110], status [ ! Starszy Troll ! ]
    To Jest Amerykański Sen. Sen O Ameryce Pośladki,Mulatki i Falujące Cyce! To Nie Jest Koncert Życzeń! Koncept Na Życie! A teraz Wróćmy Do Rzeczywistości!
    [-1]

    Nick:
    Treść: