• Wyświetleń: 1039
    • Dodano: 2022-05-02 / 09:04

Gwardia bez szans w Puławach

Opolanie ulegli Azotom jedenastoma punktami

Gang Kuptela bez broni w Puławach przeciwko trzeciej sile w tym sezonie. Gwardia Opole po fatalnej pierwszej połowie przegrała z Azotami Puławy 23:34.

Problemy Opolanie mieli od początku, gdyż dość szybko "dostali" cztery punkty przewagi z rzędu, a w całej połowie Gwardziści mieli ogromne problemy, by zatrzymać jakikolwiek atak gospodarzy, którzy bramki zdobywali seriami. Problemy były również z przodu, gdyż zamiary ofensywne Opolan znał były golkiper Gwardii - Mateusz Zembrzycki. Ostateczny wynik po pół godzinie gry to 21:10 na korzyść gospodarzy.

Po zmianie stron Opolanie rzucali już trochę więcej bramek, ale było to spowodowane luźniejszą grą miejscowych, którzy byli spokojniejsi o swoje prowadzenie. Kilka razy Gwardziści próbowali odrobić straty, lecz nic z tego, a ostatecznie wynik brzmiał 34:23, a MVP został właśnie Zembrzycki.

KS Azoty Puławy - KPR Gwardia Opole 34:23 (21:10)

Azoty: Zembrzycki (11/20 - 55 proc.), Bogdanow (4/17 - 24 proc.) - Fedeńczak 6/2, Akimenko 5/1, Jarosiewicz 5/2, Zivković 4, Kowalczyk 3, Konieczny 3, Podsiadło 2, Przybylski 2, Łangowski 1, Dawydzik 1, Burzak 1, Rogulski 1, Bachko, Guminski

Gwardia: Ałaj (4/21 - 19 proc.), Lellek (3/19 - 16 proc.), Malcher (0/1) - Zarzycki 5, Mauer 4, Scisłowicz 3, Jankowski 3, Monczka 2, Solovev 1, Sosna 1, Fabianowicz 1, Milewski 1, Klimenko 1, Klimków 1, Morawski