• Wyświetleń: 1266
    • Dodano: 2022-05-02 / 08:44

Pewne zwycięstwo Odry w Jastrzębiu!

Podopieczni Piotra Plewni pokonali miejscowy GKS 3:1

W końcu pewne zwycięstwo! Po dwóch pechowych remisach i porażce, Opolanie wygrali z GKS-em Jastrzębie 3:1 i nadal są w grze o play-offy.

Spotkanie zaczęło się najlepiej jak mogło - Odra już w pierwszej minucie wyszła na prowadzenie, gdyż piłkę do własnej bramki strzelił Remigiusz Borkała. Więcej przy piłce byli gospodarze lecz to goście strzelali, gdyż w 34 minucie Tomas Mikinic podwyższył na 2:0, czym ustalił wynik spotkania po pierwszej połowie.

Dziesięć minut po zmianie stron było już 3:0, gdyż trafił Mateusz Spychała, czym praktycznie zabił mecz, a też powoli przypieczętowywał spadek GKS-u. Jastrzębian było stać jedynie na honorowe trafienie - z rzutu karnego wynik ustalił w doliczonym czasie gry Daniel Stanclik.

GKS Jastrzębie - Odra Opole 1:3 (0:2)

Stanclik 90+1′ - Borkała 1′ (samobójczy), Mikinic 34′, Spychała 55′

GKS: Neugebauer - Bondarenko, Szkudlarek (Handzlik 59′), Rutkowski, Wybraniec (Zalewski 59′), Okhronchuk, Łaski, Ali (K), Gajda (Misala 59′), Borkała, Stanclik.

Odra Opole: Sapielak (M)- Żemło, Kostrzycki, Kędziora - Spychała (Szrek 66′) Niziołek (K), Trojak, Klimek (M) (Tkocz 78′(M))Mikinic (Janus 66′), Nowak (Wróbel (M) 82′), Czapliński (Hreben 78′)

2022-05-02 20:55:45 [46.134.178.*] id:1638182
    Polpha: Napisał postów [9427], status [VIP] Reputacja