Zobacz takze
Zostawiła dziecko tylko na chwilę? Kilkanaście minut może wystarczyć do tragedii
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".





































































































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
Lukrecja83: Napisała postów [-4294963715], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
do wszytkich a zwłaszcza kobiet,które same posiadają dzieci i tak śmiało piszących wulgaryzmy o tej kobiecie : piszecie ,ze dziecko jest najważniejsze(racja) ale ! - ile razy nakrzyczałyscie na własne dzieci ?? ile razy oddałyscie pod opieke matce, babce by iść na imprezę?? ile razy dałyscie klapsa bo źle wychowane darło się w sklepie ,ze chce cukierka??? Zbrodnia straszna i kara być powinna ale zamiast się wymądrzac i ferowac wyroki , moi mili "Dawidowie" i chodzące Wyrocznie zastanówcie się ile razy sami skrzywdziliście własne dzieci. Żeby mnie dobrze zrozumiano : przestańcie się wymądrzac i zacznijcie kochac i wychowywać własne dzieci ,zeby żadne z nich nigdy nie trafiło do takiego miejsca jak "Szansa" czy to jako dzieciak , który uciekł z chaty bo ojciec za dużo wymaga a za mało kocha czy to jako całkiem dorosły , ktory chcąc uciec od nadopiekuńczej matki albo wrecz przeciwnie wpadł w złe towarzystwo. Takie rzeczy się zdarzają co dziennie , nawet teraz w tej minucie ktos gdzieś gwłaci kobiete , dziecko czy wspólwięźnia, ktos kogoś morduje, okrada, niszczy psychicznie,jakieśmaleńtasy widzą pijanych rodziców albo dostają łomot - cały widz polega na tym by WYCIĄGNĄĆ WNIOASKI i samemu starać się byc lepszym. Pozdrawiam