• Dodano: 2022-04-25 / 11:14
    • Komentarzy: 4

Skandal w grupie pierwszej ligi okręgowej!

(Fot. Archiwum)

LZS Kuniów zakończył zawody po pierwszej połowie z powodu skandalicznego zachowania sędziego.

Niespodziewane sceny w Źlinicach! Spotkanie, między miejscowym Orłem a LZS-em Kuniów, było na pewno dużą gratką pod względem ilości bramek, które padły w 45 minutach. Niestety, więcej ich nie padło, gdyż drużyna gości nie wyszła dalej na spotkanie. Dlaczego? Otóż powodem jest niezrozumiałe decyzji sędziego tego spotkania, który "rozdał" w ciągu kilku minut dwie żółte i dwie czerwone kartki dla LZS-u. Jak się rozstrzygnie ta sprawa? To poznamy pewnie niebawem. W innych spotkaniach było również ciekawie, na szczęście już w pozytywnym aspekcie. Dotkliwej porażki na własnym boisku doznał LZS Skarbimierz, który uległ imiennikowi z Bogacicy aż 0:12 i to jest najwyższa porażka jakiejkolwiek drużyny w tym sezonie. Co ciekawe, to nie jest spotkanie, gdzie padło najwięcej bramek. W Bierdzanach padło ich aż czternaście, lecz miejscowy Sokół zremisował z KS Krasiejów, strzelając po siedem bramek.

Wyniki Grupa 1:
    Motor Praszka 4-0 Żubry Smarchowice Śląskie
    Sokół Bierdzany 7-7 KS Krasiejów
    Unia Kolonowskie 2-0 LZS Przywory
    LZS Skarbimierz 0-12 LZS Bogacica
    Orzeł Źlinice - LZS Kuniów
    przerwany po I połowie przy stanie 2:3 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry
    LZS Mechnice 0-2 Start Jełowa
    Naprzód Jemielnica 0-3 LZS Chrząstowice
    Śląsk Łubniany 2-0 Olimpia Lewin Brzeski
    Start Namysłów 1-0 LZS Ligota Turawska

W drugiej grupie było spokojniej, ale to nie znaczy, że nie było niespodzianek. Punkty gubi LZS Walce, który tylko zremisował w Reńskiej Wsi z Orłem 3:3. Wpadkę zaliczyły także Sudety Burgrabice, które przegrały z KS Twardawa 1:2 i raczej już nie mają szans na dogonienie pierwszej trójki.

wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    On akurat nie rozdaje zbyt wielu kartek. Poza tym uważasz gościa za słabego sędziego?
    2022-04-25 14:11:57 [5.172.236.*] id:1637747
    Mecz Juventus Villarreal w LM, gdyby nie var nie było by karnego , sędzia nic nie widział. A po drugie drukarz meczy dla ukochanej ległej w poprzednich sezonach.
    2022-04-26 07:52:37 [31.0.32.*] id:1637790
    Polskiej ligi nie oglądam. Po to jest VAR żeby wspomagać sędziów. A to że sędziuje półfinał LM to najlepszy dowód na jego słabość.