• Wyświetleń: 625
    • Dodano: 2022-04-25 / 07:48

Dreman traci powoli szansę na podium Statscore Futsal Ekstraklasy.

Opolanie jedynie zremisowali z Red Dragons Pniewy.

Nikłe szanse na medal. Dreman Opole Komprachcice tylko zremisował w wyjazdowym spotkaniu w Pniewach. Mimo porażki Constractu Lubawa, niestety jeden punkt to może być za mało, by powalczyć o trzecią lokatę w tabeli.

W pierwszym spotkaniu tych drużyn Dreman wygrał 5:4 i przed tym spotkaniem byli oczywistym faworytami tego spotkania. Obie ekipy dzieliły cztery lokaty, lecz tej różnicy nie było widocznej na parkiecie. Choć to goście jako pierwsi otworzyli wynik meczu - a dokładniej Arkadiusz Szypczyński, który w szóstej minucie wyprowadził Opolan na prowadzenie. Niestety, niedługo przed końcem pierwszej części gry wyrównał Maksym Pautiak.

Po zmianie stron, to ponownie Dreman wyszedł na prowadzenie, a dokładniej to mówiąc zrobił to Vinicius. Lecz to szczęście trwało krótko - dokładnie trzy minuty, gdyż Dragonsi ponownie wyrównali - tym razem za sprawą Dmytro Kameko. Opolanie próbowali jeszcze przechylić szalę na swoją korzyść, lecz niestety, bezskutecznie i obie ekipy podzieliły się punktami.