Stal i MKS zwycięskie!

(Fot. Archiwum)

Piłkarze z Kluczborka odnieśli zwycięstwo prowadzeni przez tymczasowego trenera

Dawno nie było tak dobrej kolejki w wykonaniu naszych przedstawicieli z 3 ligi. Zarówno MKS Kluczbork, jak i Stal Brzeg zgarnęły w swoich spotkaniach po trzy punkty.

MKS Kluczbork ogłosił w dość niespodziewanym momencie odejście swojego dotychczasowego trenera, Kamila Sochę. Mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry poprowadził Tomasz Chatkiewicz i już w swoim debiucie, zgarnął komplet punktów. W wyjazdowym spotkaniu padła tylko jedna bramka - a zdobył ją po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 73 minucie Adrian Błaszkiewicz. Niestety, MKS nadal znajduje się w strefie spadkowej - ale ma mecz mniej i ewentualne zwycięstwo mogłoby przybliżyć zawodników z Kluczborka do utrzymania.

Mimo wygranej również i Stal nie może być pewna utrzymania, gdyż różnica między nimi, a strefą spadkową to tylko siedem punktów. Lecz na pewno przybliża do pozostania na przyszły sezon, gdyż w przekonującym stylu wygrali swoje spotkanie 2:0 z Odrą Wodzisław na własnym stadionie. Bramki padły w drugiej połowie - najpierw uczynił to Mateusz Lechowicz, a wynik ustalił Maksymilian Podgórski.