• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 5115
  • Dodano: 2022-04-18 / 09:56
  • Komentarzy: 1

  Pożar gospodarstwa w Warmątowicach

  11 zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem, który wybuchł na terenie gospodarstwa w powiecie strzeleckim. Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.


  Ogień pojawił się w niedzielę 17 kwietnia po godzinie 22.00. W akcji udział wzięło w sumie 11 zastępów straży pożarnej, w tym zastępy z JRG Strzelce Opolskie, OSP Strzelce Opolskie, OSP Kadłub, OSP Warmątowice
  i OSP Błotnica Strzelecka.

  Według informacji przekazanej przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich wiadomo, że 5 osób zamieszkujących gospodarstwo ewakuowało się przed przybyciem strażaków. Dzięki sprawnej akcji strażaków udało się uratować przylegający budynek i zwierzęta.

  - Jedna osoba zgłosiła złe samopoczucie pod wpływem zdarzenia, zabrana do szpitala. Budynek mieszkalny znajdujący się w bliskiej odległości został obroniony przed pożarem. Wszystkie zwierzęta znajdujące się w budynku gospodarczym przeżyły. Działania gaśnicze i ratownicze zostały zakończone nad ranem - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich.

  Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana. Trwa szacowania strat.

  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. KP PSP Strzelce Opolskie)

  Szymon Godyla Szymon Godyla Szymon Godyla
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-04-18 11:01:45 [89.67.3.*] id:1637233  
  DonPedro69: Napisał postów [10759], status [VIP] Reputacja
  Korekta: Jedna osoba zgłosiła złe samopoczucie pod wpływem zdarzenia, ZOSTAŁA zabrana do szpitala.

  Nick:
  Treść: