• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2794
  • Dodano: 2022-04-13 / 11:02
  • Komentarzy: 0

  Największy sukces w historii grupy zawodniczej RAMADA TEAM

  Zawodnicy odnieśli największy do tej pory sukces w historii grupy RAMADA TEAM, zdobywając łącznie 17 złotych medali, 11 srebrnych oraz 1 brązowy. Sukces tancerzy to jednocześnie kwalifikacja do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata.


  W dniach 6 - 10 kwietnia 2022r. w Janowie Podlaskim odbyły się Krajowe Mistrzostwa Polski IDO Balet, Modern & Contemporary Dance.

  Na Mistrzostwach Polski, Opole reprezentowali tancerze RAMADA TEAM z Niepublicznej Szkoły Baletowej Szkoły Sztuki Tańca RAMADA, którzy zaprezentowali łącznie prawie 60 choreografii. O mistrzowskie tytuły walczyli tancerze z najlepszych klubów i szkół tańca z całej Polski.

  Tancerze RAMADA TEAM stawali na podium łącznie aż 28 razy zdobywając 17 złotych medali, 11 srebrnych i 1 brązowy medal. Jest to największy do tej pory sukces w historii grupy zawodniczej RAMADA TEAM.
  Mistrzowskie choreografie w technice modern przygotowali: Agnieszka Mołodowicz, Barbara Królicka, Rafał Minkiewicz i Katarzyna Kuta.

  Mistrzowskie choreografie w balecie stworzyli: Martyna Dobosz, Rafał Minkiewicz, Izabela-Przepiórska-Górniak, Julia Ciszewska, Mira Grodziecka i Żanetta Borówka. Tancerze RAMADA uzyskali tym samym kwalifikację do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Macedonii oraz Mistrzostw Świata, które w tym roku odbędą się w Egipcie.


  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. RAMADA)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".