• Autor: News4media
  • Wyświetleń: 931
  • Dodano: 2022-04-13 / 07:44
  • Komentarzy: 1

  Wielkanocne prezenty dla dzieci za mniej niż 50 złotych

  W najbliższą niedzielę Polacy zasiądą przy wielkanocnych stołach. Jedną z tradycji tego dnia jest poszukiwanie przez najmłodszych domowników prezentów schowanych w różnych miejscach - w domu lub ogrodzie. Powinny być symboliczne, co wielu z nas sprawia kłopot. Oto kilka propozycji, które nie powinny kosztować więcej niż 50 zł, a z pewnością ucieszą małych i większych odkrywców.

  Kubek lub bidon
  Nie ma chyba dziecka, które nie chciałoby mieć kubka z ulubionym bohaterem kreskówki lub gry. Taki prezent znaleziony w wielkanocną niedzielę sprawi wiele radości naszym milusińskim. Jeśli dziecko lubi aktywność fizyczną, kolejnym pomysłem może być must have na treningi i wycieczki, czyli bidon o nowoczesnym designie. Przed zakupem warto sprawdzić, czy jest wystarczająco szczelny. Pomogą w tym m.in. opinie zamieszczane w internecie przez innych użytkowników.

  SkarbonkaOszczędzanie to nie tylko świetna zabawa, ale również bardzo ważna lekcja przed dorosłym życiem. Pomoże w tym skarbonka. Na rynku dostępne są klasyczne "świnki", labirynty, pudełka imitujące sejfy i wiele innych wzorów. Z pewnością uda nam się dopasować "tę jedyną" do zainteresowań malca. Jeśli w czasie świąt uda mu się zebrać od najbliższych pierwsze drobniaki, będzie to dodatkową atrakcją i zachętą, aby sukcesywnie odkładać kolejne grosiaki.

  Voucher na zabawę
  Nie ma nic cenniejszego niż piękne wspomnienia. Żeby było ich jak najwięcej, możemy jako świąteczny prezent przygotować lub kupić gotowy voucher, np. do parku zabaw lub kina. Oprócz fantastycznej przygody - to również świetna okazja, żeby spędzić czas w gronie rodziny.Książka na wiosenne popołudnia

  Ten prezent ucieszy szczególnie dzieci, lubią zagłębiać się w nieodkryte jeszcze historie bohaterów powieści. W księgarniach bez problemu uzyskamy informacje o tym, która wśród nowości podbija serca czytelników w różnych grupach wiekowych. Książka ucieszy obdarowanego, a jej czytanie pomoże w rozwijaniu wyobraźni i obudzi ciekawość świata.

  Planszówka Gry planszowe to prezent ponadczasowy. Te nowoczesne współpracują m.in. z aplikacjami na smartfony. Wybór jest bardzo duży i dostosowany do wieku graczy. Strategiczne, logiczne, historyczne - naprawdę jest w czym wybierać. Okazją do pierwszej rozgrywki może być właśnie Wielkanoc.Gry i gadżety
  Miłośnika gier komputerowych lub konsoli nic nie ucieszy bardziej niż nowa gra lub praktyczne gadżety, np. stojak pod pada czy podświetlana klawiatura. Warto też zorientować się, czy młody gracz bierze udział w turniejach lub innych imprezach w sieci. Być może zaproszenie na jedną z nich okaże się strzałem dziesiątkę.

  Karta podarunkowa
  To sposób, który zawsze się sprawdza. Karty podarunkowe są bardziej eleganckie niż gotówka, ale jednocześnie pozwalają wybrać prezent zgodny z potrzebami obdarowanego. Nie będąc pewnym, który sklep najbardziej przypadnie do gustu dziecku, można wybrać np. kartę obowiązującą w całym centrum handlowym lub voucher na zakupy na popularnych platformach sprzedażowych.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-04-13 09:49:46 [79.254.79.*] id:1636909  
  azam: Napisała postów [783], status [stały bywalec] Reputacja
  Mamamija !!! co za głupoty piszecie !

  Nick:
  Treść: