• Wyświetleń: 1144
    • Dodano: 2022-04-03 / 13:19

Dreman nadal z szansami na podium

Opolanie pokonali Clearex Chorzów 3:2

Gorąco, ale szczęśliwie! Dreman Futsal Opole Komprachcice miał duże problemy w Chorzowie, by wygrać swoje spotkanie, tym bardziej, że po pierwszych 20 minutach przegrywali z miejscowym Clearexem.

W pierwszym spotkaniu tych drużyn Dreman po koncertowej drugiej część gry w Stegu Arenie, ograli Chorzowian 5:1. Tutaj, Opolanie już w 8 minucie musieli gonić wynik, gdyż wtedy po raz pierwszy trafił Salisz. W 14 minucie wyrównał Krzysztof Elsner i gdy wydawało się, że wynikiem remisowym zakończy się pierwsza odsłona, tam Chorzowianie wyszki ponownie na prowadzenie, dzięki trafieniu Mizgajskiego.

Po zmianie stron wystarczyło mniej niż 120 sekund, by ponownie było po równo. Tym razem trafił Nuno Chuva i Opolanie przejęli inicjatywę nad wydarzeniami na boisku. Udokumentowali to jednak tylko jedną bramką - szalę zwycięstwa na korzyść Dremanu przechylił Tomasz Lutecki w 28 minucie i po zwycięstwie 3:2 trzy punkty pojechały do Opola.