• Dodano: 2022-03-28 / 11:52

Polonia Nysa ponownie zwycięża w najmniejszym wymiarze.

(Fot. Archiwum/KS Polonia Nysa)

Zwyciężył także ich największy rywal - Ruch Zdzieszowice.

Kolejne emocje w rozgrywkach czwartoligowych! W każdym spotkaniu padła co najmniej bramka i tylko w jednym spotkaniu o wyniku zadecydowało tylko jedno trafienie.

Było to w spotkaniu Polonii Nysa, lidera ligi z LZS-em Piotrówka. Bramkę rozstrzygającą o zwycięstwie Nysan zdobył Maciej Pisula, który w 29 minucie wykorzystał zamieszanie w polu karnym po stałym fragmencie gry i wepchnął piłki do siatki. W hicie tej kolejki, była gorąca walka o drugie miejsce w tabeli, między Ruchem Zdzieszowice i Polonią Głubczyce. Lepsi okazali się gospodarze, którzy wynik rozstrzygnęli w pierwszych 18 minutach, najpierw pokonując bramkarza rywali po rzucie karnym, potem podwyższając wynik po zamieszaniu. Najwięcej bramek padło w meczu LZS Starowice Dolne, a OKS Olesno, gdzie gospodarze wygrali 4:3.