• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2561
  • Dodano: 2022-03-14 / 12:45
  • Komentarzy: 0

  Policjanci z Grodkowa poszukują Zbigniewa Bogdana

  (Fot. KPP Brzeg)

  Policjanci z Komisariatu Policji w Grodkowie, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Nysie, poszukują Zbigniewa Bogdana. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Grodkowie lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

  Sąd Rejonowy w Nysie skazał Zbigniewa Bogdana na karę więzienia m.in. za przestępstwa przeciwko mieniu. 48-latek nie stawił się w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Sąd Rejonowy w Nysie wydał za nim list gończy.

  Zbigniew Bogdan
  syn Bolesława
  urodzony 26.09.1974
  miejsce zamieszkania: Lipowa 102/1, 49-200 Grodków

  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Grodkowie tel. 47 8624 203 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".