• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 879
  • Dodano: 2022-03-12 / 22:59
  • Komentarzy: 0

  Zwycięski wyjazd Dremanu do Gdańska

  (Fot. Dżacheć)

  Opolanie pokonali miejscowych akademików różnicą trzech bramek.

  Pewnie z ostatnią drużyną ligi. Dreman Opole Komprachice, po zaskakującej porażce z Górnikiem Polkowice, zrehabilitowali się w spotkaniu z AZS-em UG Gdańsk, wygrywając z rywalami 5:2.

  Zwycięstwo nie przyszło łatwo. Przyjezdni długo nie mogli poradzić sobie z defensywą rywali, a pierwszą bramkę zdobyli Gdańszczanie, a dokładnie zrobił to Domżalski. Lecz niecałe już kilkanaście sekund później, do głosu zaczął dochodzić Dreman, który zadał jeszcze przed przerwą trzy nokautujące jak się wydawało ciosy - najpierw strzelał Tomasz Lutecki, następnie Serhij Fil, a rywali dobił Andre Luiz.

  Po zmianie stron zdecydowanie lepsi byli Opolanie, którzy chcieli zamknąć spotkanie i odebrać ochotę do gry rywalom i to im się skutecznie udało. W 30 minucie trafił kolejny reprezentant Polski - Krzysztof Elsner, a następnie dublet ustrzelił jego reprezentacyjny kolega, Lutecki. Wynik ustalił Sidor i ta porażka zbliżyła akademików do widma spadku, natomiast Dreman zbliżył się do podium.

  AZS UG Futsal - Dreman Opole Komprachcice 2:5 (1:3)
  Domżalski 12', Sidor 37' - Lutecki 12, 35, Serhij Fil 15, André Luiz 20, Krzysztof Elsner 30
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".