• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1414
  • Dodano: 2022-03-12 / 22:28
  • Komentarzy: 1

  Odra nie dała rady Arce

  (Fot. Dżacheć)

  Gdynianie bez większych problemów pokonali Opolan 1:3

  Kolejne stracone punkty Odry Opole. Podopieczni Piotra Plewni po raz trzeci w lidze w roku 2022, a po raz pierwszy u siebie, nie wygrali spotkania, tym razem jednak z faworyzowaną Arką Gdynia 1:3.

  W pierwszym spotkaniu Gdynianie pewnie pokonali u siebie Opolan, choć Odra widziała swoje szanse w tym, że podczas rozegranego sparingowego spotkania wygrali z rywalami 2:0. Niestety, jak się okazało, sparing a mecz ligowy to dwie różne rzeczywistości.

  Od początku podopieczni Ryszarda Tarasiewicza dominowała nad wydarzeniami na boisku, nie pozwalając na wiele miejscowym, a pierwszą bramkę udokumentowali w 17 minucie, choć to Mateusz Kamiński z Odry wpakował piłkę do własnej siatki, po niefortunnej interwencji przy płaskim dośrodkowaniu. Niecałe 300 sekund później podwyższył Adam Deja. Gdynianie próbowali dalej, a Odra tylko się broniła, lecz Arka znalazła przed przerwą jeszcze raz drogę do bramki i zrobił to Hubert Adamczyk i wydawało się, że było po meczu.

  W drugiej połowie tempo mocno zwolniło do tego stopnia, że większość gry była w środku pola, raz co jakiś czas można było obejrzeć dobrą grę z kontry przyjezdnych, lecz nic z tego nie wychodziło. Wynik meczu w końcówce ustalił Mateusz Marzec, lecz to było tyle, na co było stać w tym spotkaniu Odrę Opole.

  Odra Opole - Arka Gdynia 1:3 (0:3)
  Marzec 90′ - Kamiński (samobójcza) 17′, Deja 22′, Adamczyk 43′.

  Odra Opole: Kuchta - Żemło, Kamiński (K), Tkocz - Szrek (Mikinic 73′), Trojak, Wróbel (M)(Niziołek 61′), Petrak (Klimek (M) 61′), Janus (Nowak 61′), Marzec, Piech (Żak 61′).
  Rezerwowi: Sapielak (M), Kędziora, Kostrzycki, Sauczek.
  Trener Piotr Plewnia.

  Arka Gdynia: Krzepisz - Memic, Bunoza (Zmorzyński 53′), Dobrotka, Stępień, Milewski (Bednarski 65′), Deja (K), Hiszpański, Aleman (Skóra 73′), Czubak, Adamczyk.
  Rezerwowi: Molenda, Da Silva, Siemaszko, Kuzimski, Sasin, Tomal.
  Trener: Ryszard Tarasiewicz
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-03-12 22:58:37 [89.64.45.*] id:1634783  
  Mario1: Napisał postów [1088], status [stały bywalec] Reputacja
  Panie Arkadiuszu Wiśniewski dlaczego pan nie przekazał pieniędzy dla siatkarek Unii Opole tak,jak pan obiecał,wsyd i hańba mieć takiego prezydenta.

  Nick:
  Treść: