• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1379
  • Dodano: 2022-03-11 / 14:51
  • Komentarzy: 0

  Podejrzany o rozbój trafił do aresztu

  (Fot. KPP Namysłów)

  Namysłowscy kryminalni zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu namysłowskiego. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie rozboju. Na jednej z ulic w Namysłowie miał zaatakować kobietę, wyrywając jej torebkę. Mężczyzna już następnego dnia został zatrzymany i tymczasowo aresztowany. Teraz grozi mu nawet do 12 lat więzienia.

  W poniedziałkowy poranek, 72-letnia kobieta została zaatakowana na jednej z głównych ulic w Namysłowie. Mężczyzna zaatakował kobietę, wyrywając jej torebkę, w której był portfel i telefon komórkowy. W wyniku zdarzenia kobieta upadła na chodnik. Z obrażeniami głowy została odwieziona przez zespół pogotowia do szpitala.

  Policjanci natychmiast rozpoczęli działania, aby zatrzymać sprawcę. Funkcjonariusze zbierali i łączyli ze sobą wszelkie informacje oraz ślady, które mogłyby doprowadzić ich na trop rozbojarza. Mundurowi uruchomili również portale społecznościowe, dzięki którym do komendy zgłosili się świadkowie całego zajścia.

  Do zatrzymania podejrzanego o rozbój mężczyzny doszło dzień później. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu rozboju. W toku czynności mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu oraz wskazał miejsce porzucenia skradzionej torebki i telefonu komórkowego.

  36-latek decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Za kradzież cudzego mienia przy użyciu przemocy grozi mu do 12 lat więzienia.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".