• Wyświetleń: 986
    • Dodano: 2022-03-07 / 09:55

Odra przegrywa z Chrobrym Głogów

Zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Bochnak

Drugie ligowe spotkanie i drugie bez zwycięstwa. Piłkarze Odry Opole tym razem przegrali 0:1 z Chrobrym Głogów, na boisku rywala.

W tym spotkaniu nie było jednoznacznego faworyta i to było widać w tabeli, gdyż historia bezpośrednich spotkań wskazywała na Opolan, tym bardziej że w tym sezonie pokonali Głogowian 1:0, gdy z rzutu karnego w 89 minucie zwycięstwo zapewnił Krzysztof Janus. Również i w tym spotkaniu długo wiało nudą i sytuacja na boisku była wyrównana. Żadna ze stron nie stworzyła sobie jednoznacznej przewagi, co poskutkowało tym, że do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis.

Dopiero po zmianie stron padła pierwsza i jak się okazało jedyna bramka w tym spotkaniu. Bramkę zdobył Mateusz Bochnak, a mimo wielu prób Opolan, niestety nie udało się wyrównać i trzy punkty zostały w Głogowie.

Chrobry Głogów - Odra Opole 1:0 (0:0)

Bochnak 53′

Chrobry Głogów: Leszczyński - Ilków-Gołąb, Bougaidis, Praznovsky, Ziemann, Kolenc, Rzuchowski (Mandrysz 86′) Bochnak (Pieczarka 86′), Machaj (van der Heijden 84′), Piła, Lebedyński.

Rezerwowi: Dybowski, Cywka, Tupaj, Dziąbek, Michalec, Iwanowicz.
    Trener: Ivan Djurdjević

Odra Opole: Kuchta - Żemło, Kamiński (K), Tkocz - Spychała, Trojak, Niziołek (Hreben 73′), Petrak (Klimek (M) 82′), Mikinic (Marzec 67′), Nowak (Janus 73′), Piech (Żak 73′).

Rezerwowi: Sapielak (M), Kostrzycki, Szrek, Wróbel (M).