• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 16631
  • Dodano: 2022-02-21 / 20:55
  • Komentarzy: 0

  Wypadek w Schodni. Jedna osoba zakleszczona w pojeździe

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze na wysokości miejscowości Schodnia. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala.


  W poniedziałek 21 lutego chwilę przed godziną 19.00 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 46 w miejscowości Schodnia. Na miejsce zdarzenia zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej, w tym dwa zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole, jeden z OSP Schodnia, Zespół Ratownictwa Medycznego i patrol policji.

  Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych jednostek straży potwierdzono treść zgłoszenia. Do wypadku doszło na wysokości zjazdu na Schodnię. Tam osobowy peugeot uderzył w fiata seicento.

  W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana. Ponieważ została zakleszczona w pojeździe, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, by wykonać do niej dostęp. Poszkodowaną przekazano ratownikom, którzy przetransportowali ją do szpitala.

  Na czas działań służb droga w miejscu wypadku była zablokowana. Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustala policja.

  Zdjęcie (1/14)

  (Fot. Zbyszek)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".