• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5394
  • Dodano: 2022-02-21 / 10:52
  • Komentarzy: 0

  Za nimi półmaraton, a przed nimi kolejny - lecz na raty. Biegacze na trasie w Ciepielowicach

  Za nami trzeci etap imprezy biegowej, w której celem biegaczy jest królewski dystans. Żeby było łatwiej - pokonają go w 6 etapach w różnych częściach powiatu opolskiego.


  W niedzielę 20 lutego biegowe trasy Naratonu wiodły przez lasy w Ciepielowicach. Organizatorzy długo rozważali, czy szalejące wiatry i zmieniająca się pogoda pozwolą na bezpieczne przeprowadzenie wydarzenia. Pogoda jednak w niedzielę dopisywała, a na trasie pojawiło się ponad 100 uczestników trzeciego już etapu biegu.

  W tej imprezie biegowej liczy się systematyczność. Trzeba sumiennie co tydzień przebiegać kolejne etapy, które na koniec zostaną uhonorowane medalem. Za nami trzeci etap drugiej edycji wydarzenia pn. "Naraton". Opolski Zimowy Maraton Na Raty to impreza składająca się z sześciu etapów, które zsumują się w królewski dystans. - Bieg jest wymyślony jako pełny maraton, 42 kilometry 195 metrów, ale podzielony na 6 odcinków po 7 kilometrów - wyjaśnia Sławomir Smoliński, organizator i pomysłodawca imprezy.

  Poniżej harmonogram biegów:

  4) - etap IV 7 km 27.02.2022 r. niedziela Masów - trasa w trakcie wyznaczania
  5) - etap V 7 km 06.03.2022 r. niedziela Zawada - trasa Turawskiej Siódemki
  6) - etap VI 7,195 km 13.03.2022 r. niedziela Suchy Bór - start z boiska WKS Suchy Bór

  Chętni na bieg mogą również zapisać się na pojedynczy odcinek i pokonać go z "maratończykami". Zapisy prowadzi strona zmierzymyczas.pl.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".