• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 1810
    • Dodano: 2022-02-18 / 16:18
    • Komentarzy: 1

    Ukradł buty warte blisko 1 000 złotych

    Ukradł buty warte blisko 1 000 złotych

    (Fot. Policja)

    Policjanci z Kędzierzyna-Koźla ustalili sprawcę kradzieży obuwia z otwartego samochodu. 51-latek przechodząc obok auta zauważył niedomknięte drzwi. Gdy chciał je zamknąć połakomił się na buty, które znajdowały się w środku. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa. Pokrzywdzony odzyskał już równowartość skradzionego towaru.

    O kradzieży drogiego obuwia zawiadomił policjantów ich właściciel. Funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzony pozostawił je w widocznym miejscu w otwartym samochodzie, zaparkowanym na parkingu jednej z miejscowości gminy Bierawa. Następnego dnia odkrył, że zakupione dzień wcześniej sportowe buty zostały skradzione.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Policjanci ustalili, że za kradzieżą stoi 51-letni mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Tłumaczył, że przechodząc obok zaparkowanego auta zauważył niedomknięte drzwi, a gdy chciał je domknąć zobaczył pudełko z markowym obuwiem, które zabrał.

    Pokrzywdzony odzyskał pieniądze w kwocie stanowiącej równowartość skradzionego obuwia, a sprawca dobrowolnie poddał się karze.

    A my przypominamy - zawsze sprawdź czy zabezpieczyłeś swoje mienie, aby nie mieć później przykrej niespodzianki!
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2022-02-19 15:28:08 [89.67.142.*] id:1633259  
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Na pewno chciał je zamknąć:)

    Nick:
    Treść: