• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2389
  • Dodano: 2022-02-17 / 12:17
  • Komentarzy: 1

  Krasków: Samochód wypadł z drogi i wjechał w ogrodzenie posesji

  (Fot. KP PSP Kluczbork)

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w powiecie kluczborskim w Kraskowie. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i rozbił samochód o ogrodzenie posesji. To duże szczęście, że nikogo nie było na podwórku!


  W czwartek 17 lutego o godzinie 10.34 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem jednego samochodu osobowego na drodze w miejscowości Krasków. Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy straży, w tym zastępy z JRG w Kluczborku oraz OSP Bogacica, ponadto Zespół Ratownictwa Medycznego i patrol policji.

  - Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów jednostek ochrony pożarowej ustalono, że samochód osobowy marki BMW wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Samochodem podróżował tylko kierowca, który po zdarzeniu samodzielnie opuścił pojazd. Strażacy udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazali przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego - relacjonuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku.

  Kierowca bmw nie odniósł poważnych obrażeń, nie było konieczności hospitalizacji. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-02-17 13:52:39 [89.67.3.*] id:1633127  
  DonPedro69: Napisał postów [9892], status [VIP] Reputacja
  Kolejny głupek w BMW.

  Nick:
  Treść: