• Autor: BKamiński
    • Wyświetleń: 1026
    • Dodano: 2022-02-12 / 21:45
    • Komentarzy: 1

    Wspaniałe zwycięstwo Weegree w Tychach!

    Wspaniałe zwycięstwo Weegree w Tychach!

    (Fot. Dżacheć)

    Opolanie dzięki temu zwycięstwu przeskoczyło rywali w tabeli

    W końcu przełamanie! Opolanie, od czasu pierwszej rywalizacji z GKS-em Tychy, w końcu wygrali z tą ekipą ligowy mecz. Potrzebowali na to sześć spotkań, lecz jak już przyszło, to w bardzo dobrym stylu.

    Zobacz takze Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA

    Na pewno spotkanie nie należało do łatwych, szczególnie na początku meczu, gdy na tablicy już widniał wynik 10:5 dla gospodarzy tego meczu, czyli GKS-u. Weegree zdążyło bardzo sprawnie odrobić straty i co więcej - wyjść na prowadzenie, które po pierwszych 10 minutach wynosiło dwa punkty. Natomiast w drugiej partii, Opolanie zagrali prawdziwy koncert. Szybko uzyskali dwucyfrową przewagę, na każdym polu dominując rywali i ostatecznie prowadzili do przerwy 45:61.

    Niestety, po przerwie tempo meczu nie spadło, ale za to spadła znacznie przewaga przyjezdnych. Lepiej wyszli na te kwartę Tyszanie i przed finałową odsłoną ich strata wynosiła tylko cztery punkty, a to zapowiadało wielkie emocje. I na początku tej kwarty przewaga Opolan była jeszcze mniejsza, ale na szczęście nastąpiło przebudzenie przyjezdnych którzy uzyskali pokaźną przewagę w połowie tej partii i bezpiecznie wygrali 106:101, awansując na czwartą lokatę w tabeli.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2022-02-13 12:00:28 [89.64.40.*] id:1632639  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Gratulacje oby tak dalej:D

    Nick:
    Treść: