• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 3332
    • Dodano: 2022-02-02 / 20:00
    • Komentarzy: 3

    Zderzenie pojazdów w Zawadzkiem. Jeden z kierowców oddalił się z miejsca zdarzenia

    Zderzenie pojazdów w Zawadzkiem. Jeden z kierowców oddalił się z miejsca zdarzenia
    Zderzenie pojazdów w Zawadzkiem. Jeden z kierowców oddalił się z miejsca zdarzenia

    (Fot. OSP Zawadzkie )

    Po zderzeniu samochodów osobowych na drodze nr 426 w powiecie strzeleckim, jeden z kierujących uciekł. Został zatrzymany przez policję.

    W środę 2 lutego o godzinie 17:38 do służb ratunkowych powiatu strzeleckiego wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na Drodze Wojewódzkiej nr 426. Według zgłoszenia, miało dojść tam do czołowego zderzenia busa i samochodu osobowego. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, w tym zastęp JRG Strzelce Opolskie oraz OSP Zawadzkie, a także patrol policji.

    Zobacz takze Fundacja DOM od 35 lat wspiera rodziny. Dziś zaprasza na festyn w centrum Opola

    - Po dojeździe na miejsce Kierujący Działaniami Ratowniczymi ustalił, że doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Mazda z samochodem dostawczym marki Citroen. Dwie osoby podróżujące Citroenem nie wymagały pomocy medycznej, natomiast kierujący Mazdą oddalił się w nieznanym kierunku. Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w samochodzie osobowym oraz zepchnięciu go na pobocze. Kierowca Mazdy został zatrzymany przez przejeżdżających funkcjonariuszy Służby Więziennej, a następnie przekazany patrolowi Policji - relacjonują strażacy ochotnicy ze Straży Pożarnej w Zawadzkiem.

    Na czas prowadzonych działań Droga Wojewódzka 426 była całkowicie zablokowana, następnie wprowadzono ruch wahadłowy.

    Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustala policja.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Zderzenie pojazdów w Zawadzkiem. Jeden z kierowców oddalił się z miejsca zdarzenia

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2022-02-02 23:19:17 [194.29.182.*] id:1632046  
    KK 35947: Napisał postów [4449], status [VIP] Reputacja
    To w końcu to były dwa osobowe, bus i osobowy czy osobowy i dostawczy bo się zgubiłem do tego stopnia że nie wiem o czym ten artykuł...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2022-02-03 08:03:43 [217.173.193.*] id:1632057  
    24mikol: Napisał postów [1550], status [Szycha] Reputacja
    Jeśli celem przewozu był przewóz towaru to dostawczy a jeśli kierowcy i pasażera to osobowy, jeśli są pasażer i ładunek to można używać zamiennie. Może też to się zmieniać w zależności od miejsca gdzie stał policjant spisujący, czy widział kabinę czy stał za paką.
    2022-02-03 09:55:37 [217.173.195.*] id:1632070  
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Ciemno było, deszcz padał....