Zobacz takze
Jechał pijany mimo dwóch dożywotnich zakazów. W aucie przewoził troje malutkich dzieci
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".











22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
18 czerwca
Odznaczenia państwowe i honorowe wręczone w Opolu
Peugeot406: Napisał postów [1082], status [zrobił/a karierę]
Panowie Policjanci, na tej autostradzie śmierci powinniście takie działania prowadzić przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu - do skutku, czyli do momentu, aż stado potencjalnych morderców - szoferaków bez wyobraźni zostanie całkowicie "odłowione", a reszta zastraszona tak, że żaden nie przekroczy 140 km/h. Ostatnio wracałem z Krakowa - warunki na drodze trudne, jechałem ok. 120 km/h i wyprzedziła mnie duża ciężarówka! Przy dobrej pogodzie, jak jadę 140 km/h to wyprzedzają mnie prawie wszystkie osobówki. Nigdy nie spotkałem radiowozu, a jeżdżę już 40 lat. Gdzie Wy siedzicie, w zatoczce na ul. Ozimskiej w Opolu? Do roboty Panowie, do żmudnej, codziennej eliminacji szaleńców, którym autostrada myli się z torem wyścigowym, którym wydaje się, że czarne BMW, Audi czy Mercedes nie może jechać za innym pojazdem. Ostatnio do grona wariatów za kierownicą masowo dołączyli niedowartościowani posiadacze Skód, którzy stale muszą udowodniać, że ich auto też "wyciąga" 220.