• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2317
  • Dodano: 2022-01-22 / 20:18
  • Komentarzy: 0

  Opolscy policjanci na TikToku. Odzew użytkowników jest bardzo pozytywny

  (Fot. TikTok/screen)

  Mundurowi od lat są w mediach społecznościowych. Widzimy ich aktywność na co dzień na Facebooku, Twitterze czy na Instagramie. Największy odbiór jednak opolska policja ma na TikToku.


  Tik Tok to jedna z najpopularniejszych obecnie platform społecznościowych. Nic dziwnego, że wiele osób szuka tam swoich odbiorców. Teraz na TikToku pojawili się także opolscy mundurowi i przez długi moment ich obecność była mało zauważalna. W ostatnich dniach jednak popularność filmów zamieszczanych przez opolską policję bardzo wzrosła, pojawiło się także mnóstwo pozytywnych komentarzy.

  - Media społecznościowe stanowią dla wielu osób podstawowe źródło informacji. Opolska Policja wykorzystuje możliwości jakie dają nowoczesne rozwiązania. Takim narzędziem jest między innymi TikTok, gdzie w szybki sposób można przekazać ważne treści. Lekka w odbiorze i atrakcyjna wizualnie formuła znajduje swoich licznych odbiorców. Atutem TikToka jest również jego prostota, która pozwala przygotowywać materiały niejako "przy okazji" codziennej służby. Możemy również wykorzystać nasze bogate archiwum i dzielić się nim z naszymi widzami - mówi asp. sztab. Piotr Chwastowski - Zespół Prasowy KWP w Opolu.

  Opolscy policjanci zebrali do tej pory blisko 4 tysiące obserwatorów, a zasięg ich filmów sięga nawet pół miliona wyświetleń!

  @opolskapolicja Pamiętaj, że to od Ciebie zależy z jaką prędkością jedzie twój samochód #nowytaryfikator #dc #dlaciebie #zwolnij @polskapolicja ♬ dźwięk oryginalny - OpolskaPolicja


  @opolskapolicja #korytarzżycia #dlaciebie #dc #pomagamyichronimy @polskapolicja ♬ Still D.R.E. - Instrumental - Dr. Dre
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".