• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 1333
    • Dodano: 2022-01-18 / 18:08
    • Komentarzy: 0

    Pomogli kobiecie w bezpiecznym i szybkim dotarciu do szpitala

    Pomogli kobiecie w bezpiecznym i szybkim dotarciu do szpitala

    (Fot. Policja)

    Służba w Policji bywa bardzo nieprzewidywalna i często wymaga podejmowania od policjantów szybkich decyzji. Przekonali się o tym niedawno funkcjonariusze ruchu drogowego do których podjechało małżeństwo z prośbą o pomoc. Mundurowi widząc, że życie 61-letniej pasażerki jest zagrożone i liczy się każda minuta, natychmiast pomogli kobiecie w bezpiecznym i szybkim dotarciu do szpitala.

    W sobotę (15 stycznia), policjanci z prudnickiej drogówki na terenie gminy Prudnik kontrolowali prędkość z jaką poruszali się kierowcy. Po godzinie 16:00 do patrolu podjechało małżeństwo, które jechało do szpitala. Jak się okazało, 61-letnia pasażerka pilnie potrzebowała pomocy lekarskiej. Kobieta była osłabiona i traciła przytomność. Mundurowi bez chwili zawahania postanowili im pomóc.

    Zobacz takze "Życzliwy" zgłosił chłopca sprzedającego lemoniadę. Strażnicy "zabezpieczyli" cały towar

    Funkcjonariusze używając sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych natychmiast przewieźli kobietę radiowozem do szpitala. W międzyczasie oficer dyżurny o zaistniałej sytuacji powiadomił personel medyczny. Działania funkcjonariuszy, pozwoliły kobiecie szybko i bezpiecznie dojechać do celu i uzyskać pomoc specjalistów.

    Pamiętajmy, że zawsze możemy zwrócić się o pomoc do policjantów, zwłaszcza gdy zagrożone jest czyjeś życie lub zdrowie.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".