• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2770
  • Dodano: 2022-01-14 / 15:10
  • Komentarzy: 1

  4 tysiące złotych mandatu dla "pirata" z Podlasia

  (Fot. Policja)

  Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli pirata drogowego. Kierowca bmw nie stosował się do zakazu wyprzedzania i przekroczył prędkość o ponad sto kilometrów na godzinę. Okazał się nim obywatel Ukrainy, który za swoje zachowanie na drodze otrzymał mandaty karne na łączną kwotę 4 tysięcy złotych.

  Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli pirata drogowego. Do zdarzenia doszło w miniony wtorek na krajowej "ósemce". Kierowca bmw kilkanaście minut przed 10 w rejonie miejscowości Kamień przekroczył prędkość jadąc 192 kilometry na godzinę na odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 kilometrów na godzinę. Chwilę wcześniej ten sam kierowca wyprzedzał inny pojazd w miejscu, gdzie obowiązuje znak B-25 "zakaz wyprzedzania".

  W trakcie sprawdzania pojazdu okazało się również, że szyby w pojeździe nie spełniają wymaganych warunków przepuszczalności światła. Pojazdem kierował obywatel Ukrainy, który za swoje zachowanie na drodze otrzymał mandaty karne na łączną kwotę 4 tysięcy złotych

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-01-14 22:20:04 [46.205.196.*] id:1630683  
  mariossini: Napisał postów [131], status [wyjadacz] Reputacja
  Przepięknie;) 1 rok pierdla jeszcze, obligatoryjnie.

  Nick:
  Treść: