• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5238
  • Dodano: 2022-01-14 / 15:20
  • Komentarzy: 2

  Bohaterowie serialu Behawiorysta znów w Opolu. Opowiadali o swoich rolach

  Za nami dwa wyemitowane odcinki serialu nakręconego na podstawie książki Remigiusza Mroza "Behawiorysta". Opole odwiedzili serialowi bohaterowie - opowiadali o przeżyciach związanych z grą w Opolu.


  W Muzeum Polskiej Piosenki odbyło się krótkie spotkanie podsumowujące pracę reżyserską i aktorską w Opolu. Ciekawi efektów tej pracy mogli już zobaczyć na platformie Player dwa odcinki Behawiorysty. Reakcje widzów są skrajnie podzielone, a różnica najczęściej wynika ze znajomości książki.

  Do Opola przyjechali m.in. główny bohater Horst Zeiger grany przez Krystiana Pestę, serialowa Brygida - Katarzyna Dąbrowska, Maria Sobocińska - serialowa córka Gerarda Edlinga oraz Anna Próchniak grająca Weronikę.

  - Dziękuję za jakość tego serialu, trzyma w napięciu, a oglądanie daje satysfakcję - mówi prezydent miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski.

  Aktorzy opowiadali o pracy nad serialem i kreacji poszczególnych ról. - Cieszę się, że dostałam taką szansę. Grając Brygidę dobrze się bawiłam. Lubimy zmiany i odejście od ról wcześniej granych. To ciekawe szukać nowych ścieżek. Jak patrzę na siebie w tej osłonie to zdarza mi się nie poznać siebie na ekranie - mówi Katarzyna Dąbrowska.

  - Dzięki uprzejmości produkcji miałam możliwość przeszkolić się w strefie zarządzaniu stronami internetowymi oraz dowiedziałam się trochę o tajnikach darknetu. To fajnie mówić o czymś w serialu i wiedzieć o czym się mówi - dodaje Anna, serialowa Weronika.

  Maria, ekranowa córka Gerarda Edlinga mówi że dużo ją łączy z serialową Emilią. - Nawet planowałam kiedyś iść na ASP - wtrąca.

  Aktorzy oraz reżyser zgodnie przyznają, że Opole cały czas ich zachwyca i są wdzięczni za współpracę ze strony miasta i służb. Kolejny - trzeci odcinek Behawiorysty już we wtorek, a producenci zdradzili, że sceny pościgów ulicami Opola rozegrają się w czwartym odcinku.

  Zdjęcie (1/37)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-01-17 11:34:27 [178.43.245.*] id:1630778  
  Gizzi: Napisał postów [17], status [nowy] Reputacja
  Jak dla mnie dobrze się ten serial ogląda.

  Nick:
  Treść:
  2022-01-14 17:39:57 [5.173.99.*] id:1630673  
  merolek: Napisał postów [99], status [rozkręcił się] Reputacja
  Opolewood i szeryf najważniejszy

  Nick:
  Treść: