• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2561
  • Dodano: 2022-01-16 / 15:01
  • Komentarzy: 0

  Memoriał Grzegorza Lachowicza - wyjątkowe wydarzenie sportowe dla miłośników futsalu

  Był znanym i cenionym działaczem oraz członkiem Opolskiego Związku Piłki Nożnej. Zmarł nagle zostawiając rodzinę, przyjaciół i swoją drużynę Dreman Futsal Opole-Komprachcie. Na jego cześć sportowcy organizują wydarzenie - "Memoriał Grzegorza Lachowicza".


  Grzegorz Lachowicz, prezes drużyny Dreman Opole-Komprachcice od lat związany był ze sportem, a z drużyną futsalistów spędzał każdą wolną chwilę. W swoim żywiole również odszedł - niespodziewanie zmarł w niedzielę 14 marca 2021 roku po ligowym meczu Dremana w Toruniu. Miał tylko 41 lat.

  - Bez Grzegorza nie byłoby ligowego futsalu w Opolu. Jego upór, zaangażowanie, zdolności organizacyjne i ogromna pasja sprawiły, że mamy dziś wyjątkową przyjemność emocjonować się halówką na najwyższym poziomie. Ten turniej jest swoistym hołdem, jaki my - przyjaciele, kibice futsalu, opolanie (i nie tylko) chcemy oddać temu zasłużonemu działaczowi i przede wszystkim dobremu człowiekowi - piszą przyjaciele Grzegorza.

  Zapraszamy wszystkich na turniej z udziałem klasowych zespołów z Futsal Ekstraklasa oraz pokazowe mecze Opolskich legend z boisk trawiastych i halowych! To wszystko w sobotę 29 stycznia w Stegu Arena.

  Oprócz wydarzeń sportowych zaplanowano zbiórki oraz licytacje na zaplanowany na następny dzień finał WOŚP, występy artystyczne, atrakcje dla najmłodszych, tygrys Dremik, dużo dobrej muzyki, wspaniałej zabawy - wszystko w atmosferze sportowego święta, na które wszyscy wejdą zupełnie za darmo.
  Patronat 24opole
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".