• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3393
  • Dodano: 2022-01-12 / 09:48
  • Komentarzy: 1

  Obywatelskie zatrzymanie 26-latka w Kędzierzynie-Koźlu. Umówił się z dzieckiem na seks

  (Fot. NON Niewidzialni Obrońcy Nieletnich)

  Akcja Grupy Niewidzialni Obrońcy Nieletnich w Kędzierzynie-Koźlu zakończyła się ujęciem 26-latka, który przyszedł na umówione spotkanie...z dzieckiem. Wcześniej wymienił z nieletnimi sporo "pikantnych" wiadomości.


  Mężczyzna przyjechał na zaaranżowanie spotkanie z 12-latką. Była to prowokacja grupy Niewidzialni Obrońcy Nieletnich, która tropi pedofili w internecie.

  Michał z Rybnika lat 26, docelowo okazał się Markiem zamieszkałym w Szałszy. - Nasza "znajomość" z Markiem była krótka, ale za to jak bardzo intensywna... Zebranie materiału na Marka zajęło nam raptem dwa dni, tak nasi drodzy... dwa dni! Marek bardzo ochoczo podjął w jednym czasie rozmowę z naszymi dwoma wirtualnymi dziećmi jednocześnie nie oszczędzając sobie pikantnych opisów co by z nimi robił, wysyłając do tego pornografię, swoje zdjęcia oraz jednemu i drugiemu dziecku wirtualnemu oferując spotkanie. Marek w tych rozmowach kreował się na ofiarę, edukował "dziecko", ostrzegał, a tym samym jednocześnie przyznawał, że ma słabość do młodych dziewczynek i marzy o młodych ciałkach - pisze grupa Niewidzialni Obrońcy Nieletnich.

  - W piątek otrzymaliśmy informację, że do Kędzierzyna-Koźla ma przyjechać mężczyzna, który za pośrednictwem komunikatora internetowego prowadził korespondencję z pełnoletnią kobietą podającą się za 12-latkę. Mężczyzna usłyszał już zarzut dotyczący usiłowania popełnienia przestępstwa, polegającego na składaniu za pośrednictwem internetu propozycji seksualnej małoletniej poniżej lat 15. Materiały zostały już przekazane do prokuratury - potwierdza nadkomisarz Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńskiej komendy policji.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-01-12 18:04:43 [89.64.43.*] id:1630493  
  OnBar7: Napisał postów [50], status [rozkręca się] Reputacja
  " Naprawdę otrzymasz pomoc " Pałą przez łeb xD

  Nick:
  Treść: