• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6439
  • Dodano: 2022-01-11 / 09:40
  • Komentarzy: 1

  Wypadek w powiecie strzeleckim. Poszkodowany pasażer zmarł w szpitalu

  (Fot. OSP Strzelce Opolskie )

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch osobówek doszło w powiecie strzeleckim w poniedziałkowe popołudnie. Jedna osoba trafiła do szpitala - niestety nie udało się jej uratować.


  W poniedziałek 10 stycznia o godzinie 17:15 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich otrzymało zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych na Drodze Krajowej nr 94 pomiędzy miejscowościami Strzelce Opolskie i Sucha. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Strzelce Opolskie, jeden z OSP Strzelce Opolskie, zespół ratownictwa medycznego i policję.

  Według wstępnych ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia, do wypadku doprowadził kierujący samochodem marki BMW, który uderzył w tył Mazdy, której kierowca zwolnił, by zjechać z krajówki. W wyniku zdarzenia 1 osoba została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Na czas prowadzonych działań ratowniczych ruch na drodze był wstrzymany.

  - Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 26-letni kierowca bmw nie zachował odpowiedniej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył mazdy, która podróżowali 52-letni kierowca oraz 53-letni pasażer. Z uwagi na obrażenia 53-latek został przetransportowany do strzeleckiego szpitala. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł - poinformowała strzelecka policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-01-11 10:19:50 [80.253.213.*] id:1630374  
  SekO: Napisał postów [742], status [rozpisany/na] Reputacja
  Smuteczek :P

  Nick:
  Treść: